MMA PLNajnowszeClout MMA“Hipokrytka” ogłasza się nową królową freak fightów! Marianna Schreiber znowu zaskakuje!

“Hipokrytka” ogłasza się nową królową freak fightów! Marianna Schreiber znowu zaskakuje!

Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera – Marianna znowu zaskakuje polskich widzów! “Hipokrytka”, bo z takim pseudonimem Schreiber wejdzie do klatki organizacji Clout MMA ogłasza się nową królową freak fightów!

Marianna Schreiber

Schreiber walczyła z patologią freak fightową, jak określała występ Małgorzaty “Magical” na poprzedniej gali Clout MMA. Walczyła na tyle, że próbowała zablokować produkcję tej imprezy.

Po kilku tygodniach… sama wejdzie do klatki!

Dzięki tym wydarzeniom, a także innym przywoływanym przez internautów, Marianna Schreiber zostanie ogłoszona jako “Hipokrytka” podczas gali Clout MMA 3: Santa Clout, na której wystąpi.

Wybór tego pseudonimu tak komentuje:

“Macie co chcieliście. Wydaje mi się, że po tej ankiecie w której wybraliście mój pseudonim i że na to się zdecydowałam to może faktycznie nadaję się do freak fightów. Nie czuję się jednak HIPOKRYTKĄ i będę miała okazję Wam udowodnić, że taka nie jestem. Mam swoje zasady i przekonania. Osoby, które tak o mnie mówią – bazują na uprzedzeniach. I szczerze? Wolałabym być HIPOKRYTKĄ niż oceniać osoby nie znając ich.”

“Hipokrytka” ogłasza się nową królową freak fightów! Żona polityka znowu zaskakuje!

Marianna Schreiber już w piątek 29 grudnia zadebiutuje w klatce Clout MMA. Żona polityka PiS zmierzy się z Moniką Laskowską, czyli “Najlepszą Polską Dziennikarką”.

Mimo faktu, iż debiut Marianny Schreiber dopiero przed nami, to ta już ogłosiła siebie nową królową freak fightów.

Sprawdźcie sami ważne w świecie freak fightów ogłoszenie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis