MMA PLNajnowszeUFCHenry Cejudo nie ma wątpliwości po UFC 282: “Paddy the Fatty” przegrał tę walkę!

Henry Cejudo nie ma wątpliwości po UFC 282: “Paddy the Fatty” przegrał tę walkę!

Były podwójny mistrz UFC, a obecnie emerytowany zawodnik mieszanych sztuk walki Henry Cejudo ciągle chętnie komentuje oktagonowe boje w wykonaniu innych zawodników. Teraz postanowił wypowiedzieć swoje zdanie o jednej z głównych walk minionej gali UFC 282.

Henry Cejudo

Chodzi o starcie, w którym wystąpił Paddy Pimblett. Anglik w co-main evencie ostatniej gali w Las Vegas pokonał decyzją sędziów Jareda Gordona, choć wg wielu obserwujących to starcie, Brytyjczyk wyraźnie z Amerykaninem przegrywał.

Henry Cejudo nie ugryzł się w język komentując tamto starcie.

Henry Cejudo: “Paddy the Fatty” przegrał tę walkę!

W filmie opublikowanym na swoim kanale na YouTube, Cejudo bez ogródek stwierdził, iż w jego oczach Pimblett z Gordonem przegrał z kretesem. Dodatkowo pozwolił sobie na uszczypliwość w kierunku Anglika:

“Paddy the Fatty. Nie wiem jak to powiedzieć. Po prostu wielu facetów ma jakieś urojenia i myślą, że są lepsi niż w rzeczywistości. Pimblett przegrał tę walkę. On chyba musi obejrzeć tę walkę ponownie, albo ja to muszę zrobić, ale wg mnie cały świat w sobotę widział jedną z najgorszych decyzji sędziowskich w historii. Mówimy o całkowitej kradzieży.

I to nie chodzi o Paddy’ego jako zawodnika, ale o sędziów. Walka to nie konkurs popularności. Najpierw zrobili podobnie z Seanem O’Malleyem jak walczył z Petrem Yanem.”

A Wy jak uważacie – Paddy Pimblett otrzymał prezent od sędziów na UFC 282?

Zobacz także:

Zawodnik KSW ostro o ostatniej walce Popka: To nie jest zawodnik! Niczego sobą nie reprezentuje! Widzieliście?

Daniel Rutkowski w rozmowie z TVP Sport zdradził, że sobotni pojedynek w KSW jest ostatnim w kontrakcie. ”Rutek” nie wyklucza podpisanie nowego kontraktu – tak jak i związania się z inną organizacją. Zapaśnik z Radomia zdradził, że w przyszłym roku czekają go kolejne starcie w PRIME SHOW MMA. Rutkowski jest otwarty na starcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy dużo większymi gabarytowo freakami.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis