MMA PLArchiwumArtur GwóźdźGwóźdź o Pandora Gate: Przez takie postacie spędzałem czas na izolatkach!

Gwóźdź o Pandora Gate: Przez takie postacie spędzałem czas na izolatkach!

Artur Gwóźdź, założyciel grupy menadżerskiej Artnox, wypowiedział się na temat afery Pandora Gate, potępiając karygodne wiadomości YouTuberów do osób nieletnich.

Gwóźdź o Pandora Gate
Foto: Stuu/Podlewski/AKPA

Cała Polska żyje aferą Pandora Gate. Ze świecą szukać osób, które jakkolwiek nie słyszały o zalotach internetowych gwiazd do młodych dziewczyn. Sprawa szokuje, dając do myślenia i rzucając nowe światło na idoli nastolatków. Głos w sprawie zabiera coraz więcej wpływowych osób, wyraźnie piętnując pedofil*kie zapędy gwiazd YouTube’a.

Artur Gwóźdź bez skrupułów o zachowaniu YouTuberów!

Jedną z takich osób jest Artur Gwóźdź. Po zakończeniu jubileuszowej gali Babilon MMA 40 – postanowiliśmy zapytać Artura, co sądzi o aferze Pandora Gate. Zobaczcie:

Ja to potępiam – dla mnie to jest dramat. Dla mnie tacy ludzie nie powinni istnieć. Słuchaj, byłem w pewnym miejscu i przez takie postacie spędzałem czas na izolatce, bo nie dawałem im żyć – z uwagi na to, kim są. Dla mnie dziecko jest święte, a dziećmi są wszyscy, którzy nie skończą 18 lat.

Kontynuował:

Nigdy nie można tego tolerować, trzeba to potępiać. Jak zabraliby mi trzy miesiące z roku, to byłbym katem tych ludzi. Na wiele rzeczy trzeba spojrzeć bardzo spokojnie, ale takie słowa osób pełnoletnich do dzieci – nigdy nie powinny mieć miejsca. To jest głównie dramat ofiar, które mają traumę do końca życia. Musimy z tym walczyć.

Ciężko się nie zgodzić. Takie persony nie powinny istnieć w przestrzeni medialnej, a szczególnie tworzyć kontentu dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Dana White zachwycony po zwycięstwie Kowalkiewicz: To jest niesamowite!

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv. Warto! Znajdziecie tam pełną wypowiedź założyciela grupy Artnox.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis