MMA PLNajnowszeUFCGuram Kutateladze ma kolejną walkę w UFC! Z kim zmierzy się pogromca Gamrota?

Guram Kutateladze ma kolejną walkę w UFC! Z kim zmierzy się pogromca Gamrota?

Guram Kutateladze ma już zakontraktowaną kolejną walkę w oktagonie UFC! 29-letni Gruzin już niedługo ponownie pojawi się w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Guram Kutateladze ma kolejną walkę
Foto: Facebook/ Guram Kutateladze

Nadchodzące starcie będzie dla Kutateladze drugą walką, którą stoczy w szeregach amerykańskiego giganta. Szczegóły poniżej!

Guram Kutateladze ma kolejną walkę w UFC! Z kim zmierzy się pogromca Gamrota?

Kutateladze wystąpi na gali UFC zaplanowanej na dzień 13 marca. Jego przeciwnikiem będzie Don Madge. Starcie to oczywiście zakontraktowano w limicie wagi lekkiej.

Guram Kutateladze ma za sobą udany debiut w oktagonie UFC. W październiku pokonał on niejednogłośną decyzją byłego podwójnego mistrza KSW – Mateusza Gamrota. Starcie Kutateladze z “Gamerem” uznano nawet najlepszą walką tamtej gali i obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem pieniężnym w wysokości 50 tys. dolarów. Kutateladze to także prywatnie dobry kolega nowej gwiazdy UFC – Khamzata Chimaeva.

Jego rywalem będzie Don Madge. Niepokonany od sześciu walk zawodnik z południowej Afryki. Madge ma za sobą już dwie wiktorie odniesione w oktagonie UFC. Ostatnią we wrześniu 2019 roku, kiedy to na UFC 242 pokonał Faresa Ziama. W 2020 roku nie był aktywny w walkach.

Poniżej aktualna rozpiska gali zaplanowanej na dzień 13 marca:

Walka wieczoru:
Leon Edwards vs. Khamzat Chimaev

Pozostałe:
Davey Grant vs. Jonathan Martinez
Matthew Semelsberger vs. Jason Witt
Jinh Yu Frey vs. Gloria de Paula
Guram Kutateladze vs. Don Madge

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 257: Poirier vs. McGregor 2” – dokument dostępny już w sieci [WIDEO]

Przed nami pierwsza numerowana gala UFC w tym roku. Do oktagonu powróci wielka gwiazda organizacji. Zwyczajowo w sieci pojawił się specjalny dokument wprowadzający do gali – “Odliczanie do UFC 257”.

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.

UFC 257: Zobaczcie zmianę McGregora i Poiriera od ich pierwszej walki!

Porównanie! Mamy zdjęcie Conora McGregora (22-4) i Dustina Poiriera (26-6) z 2014 roku oraz obecnie. Trzeba przyznać, że nawet patrząc na sylwetkę możemy zauważyć dużą zmianę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis