MMA PLGROMDAGROMDA Beach: “Niedźwiedź” zasypał ciosami”Harry’ego”. Superfight skończony w 4. rundzie

GROMDA Beach: “Niedźwiedź” zasypał ciosami”Harry’ego”. Superfight skończony w 4. rundzie

Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć pokonał Piotra “Hary’ego” Piaskowskiego przez techniczny nokaut w czwartej rundzie. Był to pierwszy superfight na gali GROMDA Beach

“Niedźwiedź” wywierał presję na rywalu. “Hary” z doskoku był jednak w stanie trafić. Kopeć dobrze trafił obszernym lewym sierpowym w końcówce rundy.

Raz jeszcze to “Niedźwiedź” pierwszy przejął inicjatywę. Pojedyncze proste Piaskowskiego były jednak groźne i na twarzy Kopecia pojawiło się rozcięcie. Mimo wszystko to wciąż “Niedźwiedź” miał przewagę.

Kopeć często obniża pozycję szukając swojej szansy. “Hary” walczył zaś na tzw. wstecznym.

Mocny początek czwartej rundy w wykonaniu “Niedźwiedzia”. Piaskowski wstawał, ale szybko przyjmował kolejne serie. Kopeć nieustannie dopadał do przeciwnika z ciosami i sędzia po kolejnym liczeniu przerwał pojedynek.

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.