MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 17 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

GROMDA 17 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

GROMDA 17 PPV. To już dziś! Solówka dwóch starych znajomych Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

GROMDA 17 PPV
Foto: GROMDA

GROMDA 17 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

GROMDA 17: Kiedy gala?

Galę GROMDA 17 zwieńczy pojedynek pomiędzy Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem a Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Ich pierwsze starcie dostarczyło mnóstwo emocji – i spodziewamy się, że tym razem będzie podobnie! Kto według Was wygra?

Rok temu triumfował Kubiszyn, pokonując przeciwnika w 5. rundzie. Czy „Balboa” odrobił pracę domową i wyciągnął wnioski po ostatniej porażce? Przekonamy się już wieczorem!

GROMDA: Gdzie oglądać?

Jak GROMDA, to nie mogło zabraknąć turnieju! Jeżeli wychowaliście się na filmach z Jean-Claudem Van Dammem, to będziecie zachwyceni. Innymi słowy, klimat gal GROMDA jest niepodrabialny.

Oczywiście, nie mogło obyć się bez weteranów elitarnego klubu GROMDA. W ringu zobaczymy m.in. Piotra „Capo” Półchłopka, Pawła „Gorilla” Werszynina, Damiana „Górala” Górskiego, Jakuba „Jokera” Szmajdę, Jakuba „Słomka” Słomkę. Jednym słowem – elita.

GROMDA 17: Data, miejsce, godzina

Gala GROMDA 17 już dzisiaj w Pionkach! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

GROMDA 17: Transmisja w PPV

Gala GROMDA 17 jest dostępna w trzech pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99, który obejmuje dostęp do transmisji na żywo w jakości 720p, dodatkowo możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonej gali.

Decydując się na pakiet PREMIUM za 44,99, otrzymamy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD) i możliwość odtworzenia przez 168h po skończonym evencie.

Za pakiet VIP przyjdzie nam zapłacić 49, 99 zł, w ramach których dostaniemy dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia przez 168h po zakończonym wydarzeniu oraz zapis gali GROMDA 16.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę GROMDA.TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis