MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 17 już dziś! Don Diego i Balboa – solówka w starej fabryce 10 godzin przed walką [WIDEO]

GROMDA 17 już dziś! Don Diego i Balboa – solówka w starej fabryce 10 godzin przed walką [WIDEO]

Znowu się spotykają… dobrzy przyjaciele. Lekka solóweczka przed oficjalnym starciem? Każdy pewny swego i swojej wygranej. Zdeterminowani i gotowi na najcięższą walkę w życiu. DON DIEGO vs BALBOA na 10h przed walką.

GROMDA 17 Don Diego i Balboa

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już DZISIAJ!

ZOBACZ NA ŻYWO na www.GROMDA.tv

31.05 – LIVE on PPV on www.GROMDA.tv

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już w PIĄTEK!

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

DON DIEGO to waleczny strażak, mistrz świata w kickboxingu oraz najtwardszy bijok w tej brutalnej grze jaką są walki na gołe pięści, czyli mistrz GROMDA. Postrach toruńskich watażków, kroczący w blasku reflektorów i kamer. Połączenie filmowego Kickboxera z Johnym Cagem z kultowej gry Mortal Kombat.

BALBOA to chłopak z gór z wielkimi ambicjami i marzeniami. Pracowity i skupiony na jednym celu, którym od zawsze jest miano najlepszego fightera walk na gołe pięści i niekwestionowanego mistrza GROMDA. Polski Rocky powalający wielkich chłopów jednym ciosem i walczący do końca Wściekły Byk, który nigdy nie odpuści swojej ofiary.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis