MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 15: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 15: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 15: Gdzie oglądać? Czas wyjść na kolejną solówkę i polać juchy. Krwawy Piątek wraca ze zdwojoną siłą, rzucając na stół najmocniejszą kartę walk w historii pojedynków na gołe pięści. Galę GROMDA 15 będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

GROMDA 15: Gdzie oglądać
Foto: GROMDA/ Facebook

GROMDA 15 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

GROMDA 15: Kiedy gala?

Choć cała rozpiska GROMDA 15 powoduje, że serce zaczyna bić mocniej, to jednak tematem numer 1. jest zaskakujący debiut Popka. Kontrowersyjny raper skrzyżuje pięści z francuskim chuliganem Maximem „Orsu Corsu” Bellamym.

Walkę wieczoru można opisać w dwóch słowach – wojna totalna. Jeden nie ma nic do stracenia i gotów jest nawet do największych poświęceń, drugi zaś jest całkowitym przeciwieństwem pierwszego. Ryzykuje utratą wszystkiego, na co wcześniej sobie zapracował, stawiając na szali mistrzowski pas organizacji GROMDA oraz status najlepszego zawodnika walk na gołe pięści.

Cytując jednego z uczestników: Komuś urwie się film…

GROMDA 15: Gdzie oglądać?

Bartłomiej „Balboa” Domalik wylizał już rany po ostatniej przegranej. Wraca teraz z zupełnie nową energią, zmotywowany jak nigdy wcześniej, żeby urwać rywalowi głowę i zmazać plamę na honorze.

Nikt nie mówił jednak, że będzie łatwo. Savage ma jaja i na robocie nie wymięka. Na pewno człowiek ulicy postawi twarde warunki, walcząc do ostatniej kropli krwi.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zmagań turniejowych. Organizatorzy bowiem zadbali o dobór ciekawych, mocnych zawodników, którzy w przyszłości mogą sporo namieszać. Szykuje się zacięta rywalizacja!

GROMDA: Data, miejsce, godzina

Gala GROMDA 15: Fight Club klasycznie odbędzie się w Pionkach. Start wydarzenia planowany jest na godzinę 20:00.

GROMDA 15: Transmisja w PPV

Festiwal brutalności pt. GROMDA 15: Fight Club możecie zakupić, klikając – [TUTAJ]. Najtańszy pakiet kosztuje 34,99 zł. Miłej zabawy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis