MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 13: Słomka wielokrotnie posyłał Stolarę na deski i został zwycięzcą turnieju

GROMDA 13: Słomka wielokrotnie posyłał Stolarę na deski i został zwycięzcą turnieju

Jakub “Słomka” Słomka pokonał Dawida “Stolarę” Stolarskiego w finale turnieju na gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Słomka

Słomka dobrze skontrował rywala. Walczył rozważnie i szukał swoich okazji. Dobrze trafiał na odchyleniu jak i zwarciu. Swoje robiły też potężne podbródkowe. Pod koniec rundy udało mu się posłać “Stolarę” na deski.

Wyższy i cięższy od przeciwnik Słomka dalej przeważał. Prawy sierpowy posłał rywala na deski. Potem podbródkowy i kolejny nokdaun. Twardy “Stolara” chciał dalej walczyć, ale jeszcze przed końcem rundy zapoznał się ponownie z deskami.

Stolarski został ostrzeżony przez sędziego za notoryczne otwieranie dłoni. Słomka znowu posłał go na deski potężnym sierpowym. W samej końcówce zrobił to raz jeszcze i sędzia postanowił oszczędzić mu więcej zdrowia.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis