MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 13: Rezerwowy Stolara wchodzi do gry i melduje się w finale

GROMDA 13: Rezerwowy Stolara wchodzi do gry i melduje się w finale

Rafał “Siwollo” Tęcza Rafał “Stolara” Stolarski w drugim półfinale na gali GROMDA 13.

GROMD 13 Stolaara

Pierwotnie w półfinale tym miał wystąpić Serey “Basque” Lander, Bask doznał jednak kontuzji i jego miejsce wskoczył zawodnik rezerwowy, czyli Dawid Stolarski.

“Siwollo” krążył wokół rywala i był bardzo aktywny. “Stolara” z kolei nastawiał się zaś na pojedyncze akcje i kilka razy udało mu się trafić przeciwnika.

Podobnie w drugiej rundzie Tęcza napierał na rywala. Ten jednak umiejętnie trafiał go kolejnymi ciosami. “Siwollo” w swoich akcjach nie był zbyt celny. “Stolaara” z kolei kilka razy przymierzył bardzo mocno. W pewnym momencie trafiony “Siwollo” zaliczył nokdaun. Zawodnik nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis