MMA PLNajnowszePrime MMAGreg pewny wygranej Murana z Prezesem FEN na PRIME 7. Paweł Jóźwiak odpowiada: Jeszcze nie wytrzeźwiałeś chłopie

Greg pewny wygranej Murana z Prezesem FEN na PRIME 7. Paweł Jóźwiak odpowiada: Jeszcze nie wytrzeźwiałeś chłopie

Popularny twitterowicz mający za sobą debiut w klatce FAME MMA – Grzegorz “Greg” Gancewski jest pewny wygranej Murana z Prezesem FEN na ostatniej gali PRIME 7. Wygranej, która – przypominamy – przyniosła poruszenie w sieci!

Greg pewny wygranej Murana z Prezesem FEN na PRIME 7

Pojedynek bokserski między Prezesem FEN a Jackiem Murańskim był walką wieczoru gali PRIME 7, która w miniony weekend odbyła się w Koszalinie. Walkę tą niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Jacek Murański, czym spowodował frustrację Pawła Jóźwiaka.

Prezes FEN bowiem wyraźnie nie zgadzał się z tą punktacją twierdząc, że pewnie wygrał dwie pierwsze rundy pojedynku z Muranem.

Greg pewny wygranej Murana z Prezesem FEN na PRIME 7. Paweł Jóźwiak odpowiada: Jeszcze nie wytrzeźwiałeś chłopie

Na spokojnie swoją opinię w sieci wygłosił twitterowicz – Greg, który przekonuje i jest niemal pewny wygranej Murana.

Oto wpis tego użytkownika i freak fightera:

“Tak na spokojnie

@JozwiakPawe , nie denerwuj się, ale przegrałeś tę walkę. Statystyki są jasne: Zadałeś 4 ciosy celne. 3 na głowę, 1 na korpus. Pan Muranski: 69 ciosów celnych. 2 na głowę, 67 na korpus. Trenuj po prostu może więcej.”

Paweł Jóźwiak natomiast nie zgadza się z opinią Grega i zarzucił mu, iż temu jeszcze nie zeszło do końca po domniemanej weekendowej libacji, która mogła być chwilą relaksu od codziennej ośmiogodzinnej pracy dla niemieckiego pracodawcy:

“Widać że jeszcze nie wytrzeźwiałeś chłopie.”

Greg jednak był trzeźwy i odpowiedział:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis