MMA PLNajnowszePrime MMAWściekły Jóźwiak złożył protest! Będzie zmiana werdyktu! [WIDEO]

Wściekły Jóźwiak złożył protest! Będzie zmiana werdyktu! [WIDEO]

Rozwścieczony Paweł Jóźwiak złożył protest – podważając werdykt sędziów, którzy niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Jacka Murańskiego.

Jóźwiak złożył protest
Foto: MMAPLtv

W main-evencie gali PRIME MMA 7 w Koszalinie Jacek Murański odniósł drugą w karierze wygraną, pokonując kontrowersyjną decyzją Pawła Jóźwiaka.

Jacek Murański walkę rozpoczął od wywierania presji na rywalu dysponującym lepszym zasięgiem. Jóźwiak dobrze orbitował, unikając zepchnięcia na siatkę. Muran szukał uderzeń na dół, na co Jóźwiak próbował odpowiedzieć bezpośrednim prawym prostym – w początkowej fazie pojedynku Jacek w większości przepuszczał te ciosy.

Stary Muran kontynuował natarcie, cały czas polując na schaby przeciwnika – sporo z tych uderzeń pruło powietrze, a część faktycznie dochodziło do celu. Jóźwiak bił za to mocniej i precyzyjniej, co znalazło odzwierciedlenie na twarzy Jacka.

Do tego momentu wydawało się, że na kartach punktowych prowadzi Paweł Jóźwiak. Jacek Murański zdecydowanie podkręcił tempo w ostatniej odsłonie starcia, szukając skończenia przed czasem. Ostatecznie o tym, kto wygrał, musieli zadecydować sędziowie punktowi, którzy niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Murana.

Jóźwiak grzmi po walce z Murańskim!

Z werdyktem sędziów zdecydowanie nie zgadza się Paweł Jóźwiak, wobec czego prezes FEN postanowił złożyć protest o ponowne rozpatrzenie pojedynku. Co ciekawe, Jóźwiak zdradził nam, że werdykt będzie zmieniony!

Werdykt będzie zmieniony, trwają procedury. Złożyłem oficjalny protest. Wziąłem wszystkich sędziów, analizowali walkę – przy mnie klikali. Przyznali się do tego, że nie policzyli pierwszego knockdownu. Pierwsze dwie rundy ja wygrałem, więc trzeciej nie było sensu nawet oglądać. Jestem zwycięzcą i biję się w pierś, że pozwalałem zatrudniać sędziów gamoni!

ZOBACZ TAKŻE: Zapłakany Soroko tłumaczy, dlaczego nie doszło do walki z Kasjo [WIDEO]

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Cały wywiad poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis