MMA PLGROMDAGrabowski zmienia zdanie i nie chce już Szeligi w GROMDZIE: Temat jest zamknięty!

Grabowski zmienia zdanie i nie chce już Szeligi w GROMDZIE: Temat jest zamknięty!

Mariusz Grabowski zmienił swoje zdanie i nie widzi już szans na walki na gołe pięści Piotra Szeligi w organizacji GROMDA. Przypomnijmy, że wielokrotnie wspominało się chociażby o potencjalnym zestawieniu z Popkiem Monsterem. Grabowski zapewnia, że temat z Szeligą zostaje definitywnie zamknięty!

Grabowski

Szeliga postanowił stanąć przed kolejnym bardzo dużym wyzwaniem. Freak fighter z Dębicy spróbował swoich sił z uznanymi pro sportowymi zawodnikami MMA, ale wyniki spowodują najprawdopodobniej, że Szeliga wróci do walk z innymi freakami i influncerami.

Podczas gali FAME MMA 19 w Krakowie doszło do jego wyczekiwanego rewanżu z Marcinem Wrzoskiem. ”Polish Zombie” udowodnił, że pierwsza walka była nieszczęśliwym wypadkiem. Ostatecznie koniec nastąpił w trzeciej odsłonie. Szeliga był niebezpieczny jeśli chodzi o niskie kopnięcia, którymi parę razy przestawił rywalem. To byłoby na tyle… Wrzosek dominował, a wygrana przed czasem była tylko kwestią czasu.

Grabowski nie chce już Szeligi w GROMDZIE!

Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSportu.pl zapewnił, że nie ma już sznas na walki Piotra Szeligi w organizacji GROMDA. Promotor boksu i właściciel organizacji walk na gołe pięści zapewnia, że temat freak fightera jest definitywnie zakończony.

Temat Szeligi jest zamknięty. Nie ma takiej możliwości. Pewnych zasad nie można łamać i pewnych rzeczy nie można wybaczać. Twarz się ma jedną i trzeba tego przestrzegać. Zachowanie niegodne.

Przypomnijmy, że Szeliga pojawiał się na gali GROMDA, gdzie walczył jego były trener Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn. Sam Grabowski i Szeliga w przeszłości zapewniali, że jest szansa na pojedynek na gołe pięści. Jako potencjalnego rywala ”Szeliego” wskazywano Popka Monstera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis