MMA PLFAME MMAGola zły po słowach Fabijańskiego: To ja Cię wkręciłem tutaj! I Ty mówisz o zasadach? [WIDEO]

Gola zły po słowach Fabijańskiego: To ja Cię wkręciłem tutaj! I Ty mówisz o zasadach? [WIDEO]

Jesteśmy po trzeciej części konferencji FAME MMA 19, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. W pewnym momencie jeden z właścicieli freak fightowej organizacji się zdenerwował i postanowił mocno odpowiedzieć swojemu zawodnikowi. Mowa o Sebastianie Fabijańskim, który stwierdził, że w freak fightach nie mają zasad.

Gola

Na tej właśnie gali swój drugi pojedynek w freak fightach stoczy aktor Sebastian Fabijański, który tym razem skrzyżuje rękawice z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem. Fabijański będzie chciał zmazać złe wrażenie z debiutu, gdy szybko przegrał przed czasem z ”Wac Toją”.

W main evencie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. ”Aroy” wstępnie miał zmierzyć się z Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem, ale wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Mocna reakcja Goli!

Sebastian Fabijański miał mocne wymiany zdań z Filipem Marcinkiem. Aktor stwierdził, że w freak fightach nie mają zasad.

Wojciech Gola postanowił mocno zareagować i zapewnił, że Fabijański nie może mówić tak o wszystkich i tak generalizować. Ponadto Gola przypomniał Sebastianowi, że to właśnie on wkręcił go do organizacji FAME MMA.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis