MMA PLNajnowszeFAME MMAOświeciński wydaje oświadczenie. Pozywa ochroniarza FAME MMA

Oświeciński wydaje oświadczenie. Pozywa ochroniarza FAME MMA

Parę godzin temu Tomasz Oświeciński podzielił się w social mediach swoim oświadczeniem. Zawodnik FAME pozywa ochroniarza z tej samej organizacji! Nikola Milanović z poważnymi problemami?

Jednym z debiutantów najbliższej gali FAME jest Tomasz Oświeciński. Wejście aktora w świat freak fightów wiązał się z mieszanymi komentarzami fanów freak fightów. Wynika to z przeszłości Tomka, która dla wielu osób jest ciężka do strawienia…

Tydzień temu na naszej stronie pojawił się artykuł, którego bohaterem był właśnie Tomek Oświeciński. W sekcji komentarzy pod postem z owym artykułem na Facebooku zawrzało. Główną składową treści owych komentarzy był…hejt.

Jednymi z komentarzy, które spotkały się z największą liczbą polubień internatów, były wypowiedzi Krystiana Pudzianowskiego oraz Nikoli Milanovicia. Drugi z nich pokusił się o użycie specyficznej inwektywy w kontekście osoby “Stracha”. O nią cały szum!

ZOBACZ TAKŻE: „Nie podawaj mi ręki!” – Oświeciński spiął się z ochroniarzem FAME

Przeprosiny lub postępowanie karne względem Nikoli Milanovica!

Tomek Oświeciński dzisiejszego późnego popołudnia podzielił się swoim oświadczeniem. Wynika z niego, w głównej mierze, że toczy się postępowanie karne wobec Nikoli Milanovicia, którego z kolei większość osób kojarzy jako ochroniarza FAME.

W zeszłym tygodniu stałem się obiektem ataku ze strony niejakiego Nikoli Milanovicia, który na profilu MMA.pl na platformie Facebook, używając grypsery – bandyckiej gwary więziennej obrzucił mnie najbardziej obelżywymi określeniami, jakie w niej występują. Nie mogę tego zlekceważyć i przyzwalać na takie zachowania, czego konsekwencją jest to, że przeciwko Panu Nikoli Milanovicovi toczy się postępowanie karne przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia pod sygnaturą akt X K 585/24 – w ramach aktu oskarżenia został on oskarżony o popełnienie przestępstwa zniesławienia oraz przestępstwa zniewagi na moją szkodę. (…) Równocześnie podkreślam, iż w ramach mojej dobrej woli wysłałem do Pana Milanovica wezwanie do dokonania przeprosin za jego obelżywe wypowiedzi. (…) Jeżeli wykona to wezwanie w ciągu trzech dni to biorę pod uwagę polubowne zakończenie tej sprawy.

Warto zwrócić uwagę na dalszą część oświadczenia, bowiem dotyczy naprawdę bardzo ważnej kwestii – walki z hejtem. Mnóstwo osób się z tym boryka w większym bądź mniejszym stopniu, a jak się przed tym bronić – wie mało kto. Tomasz wychodzi naprzeciw!

Informuję również, iż po mojej walce na gali w Gliwicach – z mojej inicjatywy w dniu 24 maja 2024 r. zostanie ustanowiona przed notariuszem fundacja zajmująca się walką z hejtem oraz wspieraniem trudnej młodzieży nie mającej się do kogo zwrócić o pomoc w sytuacjach, w których styka się na co dzień z hejtem ze strony otoczenia. (…) Zapraszam władze federacji FAME MMA oraz wszystkie osoby i instytucje zainteresowane pomocą potrzebującym – do współpracy w ramach nowo powołanej fundacji! Liczę na konstruktywną współpracę w tym zakresie – razem możemy więcej!

Jest to z pewnością świetna akcja. Skuteczna obrona przed hejtem jest czymś, co niestety nie jest na porządku dziennym. W związku z tym działaniem mamy do czynienia z niewyobrażalnie wielką sumą krzywdy oraz cierpienia. Oby nowo powołana fundacja skutecznie pomogła skrzywdzonym oraz przyczyniła się do mniejszej ilości nienawiści zarówno w sieci, jak i poza nią.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis