MMA PLNajnowszeClout MMAGocha Magical wyzwała do walki Mariannę Schreiber! Zaproponowała walkę na… gołe pięści!

Gocha Magical wyzwała do walki Mariannę Schreiber! Zaproponowała walkę na… gołe pięści!

To się dzieje naprawdę! Gocha Magical, czyli nowa postać w świecie freak fightów i uczestniczka jednej z najbardziej egzotycznych walk w świecie freaków wyzwała do walki Mariannę Scheriber! Zawodniczka z Torunia nie przestraszyła się umiejętności żony posła PiS.

Gocha Magical wyzwała do walki Mariannę Schreiber

Przypominamy, że Marianna Schreiber pewnie pokonała “Najlepszą Polską Dziennikarkę” czyli Monikę Laskowską na minionej gali Clout MMA 3. Influenserka dominowała przez całe starcie i jednogłośną decyzją sędziów wygrała swoją walkę w debiucie we freak fightach.

Nieprzypadkowo zatem Marianna Schreiber mianowała się królową polskich freak fightów.

Gocha Magical wyzwała do walki Mariannę Schreiber! Zaproponowała walkę na… gołe pięści!

Po gali Clout MMA 3, Marianna Schreiber udzieliła wywiadu portalowi MMA.PL, gdzie padło zaskakujące wyzwanie. I to wyzwanie nie z ust Schreiber, ale… Gochy Magical!

Zawodniczka z Torunia oficjalnie rzuciła rękawice “Hipokrytce” i zaproponowała walkę na… gołe pięści!

Co na to Marianna Schreiber? Zobaczcie sami!

Wyzwanie to ma swój głębszy podtekst. Marianna Schreiber przy okazji ostatniej gali Clout MMA 2 próbowała doprowadzić do odwołania walki Gochy Magical z Nikitą Alokin, obawiając się o zdrowie pięćdziesięcioletniej torunianki.

Wówczas Mariannie Schreiber to odwołanie walki się nie powiodło, a Gocha Magical pewnie wygrała z Nikitą, odnosząc pierwsze (i zapewne nie ostatnie) zwycięstwo w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis