MMA PLNajnowszePrime MMAGocha Magical próbowała postraszyć Natana Marconia po jego sprzeczce z Magicalem Juniorem [WIDEO]

Gocha Magical próbowała postraszyć Natana Marconia po jego sprzeczce z Magicalem Juniorem [WIDEO]

Działo się na wczorajszej konferencji prasowej promującej nadchodzącą wielkimi krokami galę PRIME 7. W pewnym momencie tego show na scenie pojawiła się Gocha Magical, która próbowała postraszyć Natana Marconia po jego sprzeczce z Magicalem Juniorem.

Gocha Magical próbowała postraszyć Natana Marconia

Natan Marcoń to postać, która próbuje ustawiać sobie innych freak fighterów według własnego uznania i póki co mu się to udaje. Wczoraj wieczorem starł się z Magicalem Juniorem, który na gali PRIME 7 weźmie udział w Igrzyskach Gladiatorów.

Gocha Magical próbowała postraszyć Natana Marconia po jego sprzeczce z Magicalem Juniorem

Marcoń, który ma zmierzyć się w sobotę z wygranym z walki Bagieta vs Kapela starł się z Magicalem Juniorem. W sprzeczce tej padło mnóstwo mocnych słów. Na tyle mocnych, że zareagować próbowała Małgorzata Zwierzyniecka, czyli popularna Gocha Magical, wchodząc na scenę i strasząc Natana Marconia.

Zobaczcie jak to wyszło:

Natomiast całą sytuacja wycięta z konferencji do sprawdzenia poniżej:

Przypominamy, że gala PRIME 7 odbędzie się w najbliższą sobotę 13 stycznia w Koszalinie. Walka Jóźwiak vs Murański 2 będzie main eventem wydarzenia, na którym swoje walki stoczą także m.in. Don Kasjo, Trybson, Natan Marcoń, Tomasz Chic czy Bagieta.

Cała karta walk gali PRIME 7 poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis