MMA PLNajnowszeUFCGlover Teixeira zapomniany przez UFC! Gigant nie odzywa się od czasu ogłoszenia walki Błachowicza

Glover Teixeira zapomniany przez UFC! Gigant nie odzywa się od czasu ogłoszenia walki Błachowicza

Były mistrz wagi półciężkiej UFC, który 10 grudnia miał spróbować zrewanżować się Jiriemu Prochazce za porażkę sprzed miesięcy – Glover Teixeira został zapomniany przez organizację UFC. Tak twierdzi sam Brazylijczyk.

Glover Teixeira zapomniany przez UFC

Teixeira gościł w programie The MMA Hour, gdzie przyznał, że amerykański gigant nie odzywa się do niego od czasu ogłoszenia nowego main eventu gali UFC 282 w Las Vegas, którym zostało starcie Jan Błachowicz vs Magomed Ankalaev.

Stawką tego pojedynku będzie pełnoprawny pas wagi półciężkiej, który został zwakowany przez Jiriego Prochazkę.

Glover Teixeira zapomniany przez UFC?

Brazylijczyk ujawnił Arielowi Helwaniemu, że od czasu zamieszania z main eventem gali UFC 282, jego pracodawca jakby zapomniał do niego kontaktu. Nie przeszkadza to jednak mieć planów odnośnie przyszłoweekendowej gali:

“UFC nie kontaktowało się ze mną od czasu ogłoszenia walki Błachowicza z Ankalaevem. Serio, nic. Mam bilet, by polecieć do Vegas z Alexem Pereirą w przyszłym tygodniu. Spędzimy trochę czasu przed walkami. Wiem, że wielu ludzi przyjeżdża tutaj z Brazylii. Wiele osób ma już bilety. Plan jest taki, by być obecnym na tej gali.

Po wypadnięciu mojej walki byłem zły, zdenerwowany, czułem się lekceważony… Ale o mam robić? Zamknąć się w domu i płakać? Mam przeżywać to jak świnia okres? Zamierzam zatem być na gali i oglądać walki. Mam nadzieję, że będę walczył z wygranym walki wieczoru. Z taką nadzieją udam się do Vegas.”

Zobacz także:

Canelo ruga Messiego! Zawodnik UFC reaguje: Zadzierasz z Messim, zadzierasz z całą Argentyną!

Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) jeden z najlepszych w historii pięściarzy nie był kompletnie zadowolony z ostatniego zachowania Messiego. Meksykanin dostrzegł materiał z szatni po ostatnim meczu Argentyny.

Norman Parke vs Ambro? Konkretny odpowiedz Ambroziaka!

Niedawno odbył się PRIME 4. Norman Parke miał wziąć udział w tej gali jako przeciwnik Adama Oknińskiego. Z różnych przyczyn przedstawionych przez Irlandczyka, a także przez zarząd Prime Show MMA nie doszło do tej walki. Jednakże “Stormin” chciał zawalczyć z “Ambro”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis