MMA PLUFCGale UFC będą odbywać się na prywatnej wyspie!

Gale UFC będą odbywać się na prywatnej wyspie!

Foto: CALGARY, CANADA - JULY 19: UFC President Dana White attends the UFC 149 press conference at the Flames Central Sports Club on July 19, 2012 in Calgary, Alberta, Canada. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Dana White ma plan dalszej prowadzenia działalności w dobie pandemii koronawirusa. W celu jego realizacji zakupił… prywatną wyspę.

W rozmowie z portalem TMZ, White przyznał, że obecnie ma zapewniony obiekt na dwa miesiące. Według nieoficjalnych doniesień będzie to kasyno zlokalizowane w jednym z indiańskich rezerwatów w Kalifornii.

W najbliższym czasie należy więc spodziewać się rozpisek opartych głównie o zawodników amerykańskich, bądź tych, którzy obecnie przebywają na terenie Stanów Zjednoczonych.  Odpowiednio wcześnie do USA przybyła choćby była mistrzyni wagi słomkowej Jessica Andrade, która w co-main evencie gali UFC 249 zmierzy się w rewanżowej walce z Rose Namajunas.

UFC jest obecnie prawdziwie światową organizacją i ma mistrzów ze wszystkich kontynentów. Na dłuższą metę takie funkcjonowanie nie byłoby więc możliwe. Dana White zapewnił więc sobie… prywatną wyspę. I właśnie tam w niedalekiej przyszłości mają odbywać się gale UFC.

“Jestem również dzień lub dwa od zapewnienia sobie prywatnej wyspy. Mam prywatną wyspę, którą sobie zagwarantowałem. Przenosimy tam teraz potrzebną infrastrukturę. Będziemy mogli organizować walki z udziałem zawodników z całego świata. Nie mogę sprowadzać międzynarodowych zawodników do USA, więc do tego celu mam prywatną wyspę. Zaczniemy sprowadzać tam zawodników i organizować walki. Do tego celu mamy też prywatne samoloty i wszystko co potrzebne.”