MMA PLNajnowszeUSWMGala USW-M 34 w maju w Grajewie

Gala USW-M 34 w maju w Grajewie

USW-M 34 to międzynarodowa cykliczna gala MMA organizowana dwa lub trzy razy do roku przez podlaską federację o nazwie: Unia Sportów Walki – Mixed . Federacja robi eventy od 2009 roku z różnymi telewizjami ogólnopolskimi jak ostatnio z TVP Sport. Tym razem USWM 34 odbędzie się w Grajewie na granicy Warmii i Podlasia 18 maja 2024.

Zobaczymy walki w oktagonie w takich formułach jak: MMA, Grappling, K-1 oraz Boks. Wystąpią zawodnicy z Litwy, Ukrainy i Polski. Podlaskie MMA będą reprezentować tacy znani zawodnicy jak: Karol Żołowski, Kamil Czyżewski, Damian Zorczykowski oraz Podlaski zawodnik reprezentujący Ankos Poznań Krystian Głażewski.  Na gali po raz pierwszy w historii federacji odbędzie się walka Freak show fight. Na gali w Grajewie odbędą się dwa pojedynki o pas USWM International. Pierwsza walka o pas w grapplingu a druga w MMA Pro. W grapplingu spotkają się w rewanżu Jakub Bońkowski (Arrachion Olsztyn) z Damianem Zorczykowskim (Fight Club Łomża) . Druga walka o pas to konfrontacja dwóch wyjadaczy w MMA Pro czyli Karol Żołowski (Berserkers Team Suwałki) z Patrykiem Rogóż (Fightman Bochnia).

Proponowanymi gośćmi specjalnym eventu będzie Kamil Szeremeta i Pan Moreno. Galę poprowadzi słynny konferansjer i dziennikarz sportowy Edward Durda zaś sędzią w klatce będzie znany Mistrz KSW Krzysztof “Model” Kułak. Na gali  ponadto wystąpi znana Podlaska śpiewaczka i skrzypaczka Marta EM Oksiuta. Transmisję i retransmisję przeprowadzi TVP 3 Białystok we współpracy z TV Sporty-Walki.Org.   Start imprezy 18.05.2024 w Hali MOSiR w Grajewie przy ul. Strażackiej 2.

Sprzedaż biletów rusza od 18.04.2024 w recepcji hali MOSiR Grajewo oraz w Sklepie Sportowym Wojownik w Białymstoku ul. Św. Rocha 13 A/ 15 lok. 1. jak również przez blik 602439055. Zapraszamy do śledzenia aktualności na FB Unia Sportów Walki-M/PMMA Wschód.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis