MMA PLNajnowszeUSWMGala USW-M 34 w maju w Białymstoku!

Gala USW-M 34 w maju w Białymstoku!

USW-M 34 to międzynarodowa cykliczna gala MMA organizowana dwa lub trzy razy do roku przez podlaską federację o nazwie: Unia Sportów Walki – Mixed . Federacja robi eventy od 2009 roku z różnymi telewizjami ogólnopolskimi jak ostatnio z TVP Sport. Tym razem USWM 34 odbędzie się w Białymstoku 18 maja 2024.

Zobaczymy walki w oktagonie w takich formułach jak: MMA, Grappling, K-1 oraz Boks. Wystąpią zawodnicy z Litwy, Ukrainy i Polski. Podlaskie MMA będą reprezentować tacy znani zawodnicy jak: Karol Żołowski, Kamil Czyżewski, Damian Zorczykowski oraz Podlaski zawodnik reprezentujący Ankos Poznań Krystian Głażewski.  Na gali po raz pierwszy w historii federacji odbędzie się walka Freak show fight. Na gali w Grajewie odbędą się dwa pojedynki o pas USWM International. Pierwsza walka o pas w grapplingu, a druga w MMA Pro. W grapplingu spotkają się w rewanżu Jakub Bońkowski (Arrachion Olsztyn) z Damianem Zorczykowskim (Fight Club Łomża) . Druga walka o pas to konfrontacja dwóch wyjadaczy w MMA Pro czyli Karol Żołowski (Berserkers Team Suwałki) z Patrykiem Rogóżem (Fightman Bochnia).

Nie zabraknie również gości specjalnych eventu. Na USWM 34 pojawią się: Kamil Szeremeta, Wojciech Nowicki, Marcin ,,Różal” Różalski, Jarosław Kazberuk, Paweł Głażewski oraz Pan Moreno. Galę poprowadzi konferansjer i dziennikarz sportowy Edward Durda, zaś sędzią klatkowym będzie były mistrz organizacji KSW Krzysztof “Model” Kułak. Galę ponadto uświetni występ lokalnej wokalistki i skrzypaczki – Marty EM Oksiuta. Transmisję i retransmisję przeprowadzi TVP 3 Białystok we współpracy ze TV Sporty-Walki.Org

75 kg: Kornelijus Bruno vs. Daniel Ołów – K1 semi-pro
61 kg: Aleksandras Juzik vs. Marcin Tiumalis – MMA semi-pro
61 kg: Jakub Cichowicz vs. Mateusz Romanowski – MMA semi-pro
93 kg: Maciej Zabielski vs. Dawid Rachwał – MMA semi-pro
64 kg: Deimantas Vabalas vs. Adrian Lewiński – MMA semi-pro

WALKA O PAS USWM POLAND  GRAPPLING
77 kg: Jakub Bońkowski vs. Damian Zorczykowski – grappling
70 kg: Krystian Głażewski vs. Slimen Hassaini – MMA
70 kg: Kamil Czyżewski vs. Kryspin Karbownik – MMA
93 kg: Adam Biegański vs. Rimantas Zvaliauskas – MMA

WALKA O PAS USWM INTERNATIONAL MMA
93 kg: Karol Żołowski vs. Patryk Rogóż – MMA

Sprzedaż biletów od 18.04.2024 – Copy Center ul. Warszawska 59 Białystok, sklep sportowy “Wojownik” ul. Świętego Rocha 13/15 Lokal 1 oraz Blik 602439055.

USWM 34 Podlasie Białystok 2024
Hala Sportowa VI LO w Białymstoku ul. Warszawska 8.

materiały prasowe

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis