MMA PLNajnowszeCFNGala Contender Fight Night 2 odbędzie się 1 czerwca – w walce wieczoru wystąpi zawodnik KSW

Gala Contender Fight Night 2 odbędzie się 1 czerwca – w walce wieczoru wystąpi zawodnik KSW

Pod koniec września w Kamiennej Górze odbyła się pierwsza gala organizacji Contender Fight Night. W walce wieczoru Jakub Kamieniarz podął Arkadiusza Maziakowskiego i pokonał go przez poddanie już w pierwszej rundzie.

Oprócz tego widzowie zobaczyli pojedynek zawodnika KSW, Macieja Kalicińskiego, który także dość sprawnie uporał się ze swoim rywalem, Patrykiem Bakiem, nokautując go w połowie pierwszej rundy. Tym samym 24-latek powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Maciejem Kazieczko podczas KSW43. Po wyrównanej i emocjonującej walce ostatecznie górą był zawodnik z Poznania. Na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem Kalicińskiego.

Oprócz niego, w wydarzeniu weźmie udział zawodnik drugiej najbardziej znanej w Polsce organizacji, FEN – Łukasz Charzewski. Ten od czasu udziału w pierwszej edycji stoczył dwie walki, obie wygrał. W styczniu tego roku na FEN 23 pokonał Łukasza Bieńka przez gilotynę w trzeciej rundzie.

Gala CFN 2 odbędzie się 1 czerwca w Kamiennej Górze. W planie jest 11 pojedynków, z czego 7 zawodowych. Więcej informacji na temat samej gali na Facebooku Contender Kamienna Góra. 

Pozostali zawodnicy walczący na gali to:
Adrian Szyba, Artur Gałecki, Adrian Wędzik, Rafał Pilch, Łukasz Bonarski, Janusz Zięba, Mikołaj Regewicz, Damian Ignatowicz

Poniżej plakat promujący to wydarzenie oraz wideo z poprzedniej edycji.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis