MMA PLNajnowszeBoksFury przed walką z YouTuberem: Jake Paul po naszej walce już nigdy nie będzie chciał boksować

Fury przed walką z YouTuberem: Jake Paul po naszej walce już nigdy nie będzie chciał boksować

Niepokonany zawodowy pięściarz, Tommy Fury przed walką z YouTuberem Jakiem Paulem jest przekonany, że po ich konfrontacji, Amerykaninowi odechce się już na zawsze boksować.

Fury przed walką z YouTuberem

Do głośnej w środowisku bokserskim starcia dojdzie już w najbliższy weekend na gali w Diriyah w Arabii Saudyjskiej. Pojedynek ten dla widzów w USA będzie dostępny po wykupieniu PPV.

Starcie Fury vs Paul odbędzie się na dystansie ośmiu rund w limicie wagowym do 185 funtów.

Fury przed walką z YouTuberem: Jake Paul po naszej walce już nigdy nie będzie chciał boksować

Tommy Fury i Jake Paul są niepokonani w zawodowych startach, ale to najprawdopodobniej zmieni się w najbliższą niedzielę. Fury jest przekonany, że to jego ręka powędruje do góry po tej nadchodzącej konfrontacji:

“Kiedy z nim skończę, ten gość nie będzie chciał już nigdy więcej boksować.”

Fury odniósł się także do słów jego ojca – Johna, który zdradził, że Anglik w sesjach sparingowych przed walką z Paulem potrafił nokautować pięściarza wagi ciężkiej:

“Nigdy nie byłem człowiekiem, który ujawniał informację o swoich sparingach, ale mogę potwierdzić, że tamten sparing był brutalny. Zresztą regularnie mam do czynienia na sparingach z zawodnikami, którzy znokautowaliby Jake’a Paula w każdej chwili.”

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis