MMA PLNajnowszeBoksFury nie zarobi nic za walkę z Paulem? Pięściarze zawarli poważny zakład przed ich niedzielną walką [WIDEO]

Fury nie zarobi nic za walkę z Paulem? Pięściarze zawarli poważny zakład przed ich niedzielną walką [WIDEO]

Czy Tommy Fury nie zarobi nic za walkę z Jakiem Paulem? Pięściarze, którzy wejdą do ringu w najbliższą niedzielę w Abu Dhabi zawarli poważny zakład.

Fury nie zarobi nic za walkę z Paulem

Wszystko działo się na konferencji prasowej promującej to wydarzenie. Tam doszło do kolejnego poważnego starcia słownego między Furym a YouTuberem Jakiem Paulem.

Spięcia, które zakończyło się zawarciem zakładu o dużą stawkę!

Fury nie zarobi nic za walkę z Paulem? Pięściarze zawarli poważny zakład przed ich niedzielną walką

Otóż, obaj pięściarze zgodzili się na zakład polegający na tym, że jeśli Tommy Fury wygra z Jakiem Paulem, to jego wypłata za to starcie zostanie podwojona, natomiast jeśli wygra ją YouTuber, to zgarnia on całą pulę za walkę Anglika do siebie. Fury wówczas zostanie z niczym!

Smaczku temu zakładowi dodają słowa Paula, który zasugerował, że Tommy Fury za pojedynek z nim kontraktowo zagwarantował sobie największe wynagrodzenie za walkę w swojej karierze.

Spięcie między Paulem a Furym i zgoda na zakład uwieczniona została w poniższym materiale wideo:

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis