MMA PLDaniel OmielańczukFreak fight w wykonaniu Daniela Omielańczuka? To możliwe!

Freak fight w wykonaniu Daniela Omielańczuka? To możliwe!

Daniel Omielańczuk (24-10-1) już niebawem będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej walce o pas ACA. Niewykluczone, że nasz topowy ciężki stoczy freak fightowy pojedynek!

Przypomnijmy, że 38-latek już w przeszłości zgłaszał gotowość szalonego pomysłu. Mowa o jego pojedynku z dwoma-trzema youtuberami w klatce.

Gdyby dali mi takich dwóch kontra ja, to fajnie no! Zawsze dwóch takich miśków fajnie jest pobić. Chociaż lepiej trzech, bo dwóch się może nie zgodzić

Daniel Omielańczuk: Coś tam się dzieje!

Freak fight w wykonaniu Daniela Omielańczuka (24-10-1)? Podopieczny Roberta Jocza w rozmowie z Tomaszem Sararą dał do zrozumienia, że pojawiła się propozycja.

Coś tam się dzieje. Są jakieś propozycje. Jakieś pierwsze uzgodnienia, ale nie możemy o tym mówić. Miejmy nadzieję, że coś się wydarzy. Będzie wesoło. Nie wiem kurczę jak to nazwać. Czy to sportowe czy nie sportowe, ale coś tam jest. Zrozumiałem kilka fajnych rzeczy. Teraz trzeba patrzeć bo robimy to dla pieniążków, bo nie jesteśmy już młodymi zawodnikami. Mamy rodziny itd. Trzeba je utrzymać. A dwa ludzie też chcą obejrzeć coś innego. Nie tylko czysty sport, a jeżeli chcą coś obejrzeć to czemu inni mają na tym zarabiać, a ja nie i mam się obrażać. Bez sensu.

Cała rozmowa poniżej:

Były zawodnik UFC ostatni pojedynek stoczył dwudziestego szóstego listopada. Omielańczuk po czterech zwycięstwach z rzędu stanął przed wyczekiwaną szansą mistrzowską. Polak dość niespodziewanie, bo zaledwie po minucie i dziewięciu sekundach został znokautowany z rąk – Tony Johnsona.

Zobacz także:

Wypowiedział się ostro o Najmanie i Popku! Poznaliście nowego uczestnika GROMDY?

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia. 

Przerwany wywiad Bonusa BGC! Dojdzie do walki?

Piotr Witczak był mocno zaskoczony i podrażniony sytuacją, która miała miejsce za kulisami Fight Exclusive Night 32. Podczas wywiadu ”Bonus BGC” został wyzwany na pojedynek. Co się dokładnie stało?