MMA PLBellatorFrank Mir kontra 20 tysięcy kalorii w burgerze! Dałbyś radę zjeść coś takiego?

Frank Mir kontra 20 tysięcy kalorii w burgerze! Dałbyś radę zjeść coś takiego?

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Frank Mir (19-13) odwiedził słynną restaurację w Las Vegas – Heart Attack Grill, gdzie przyjął wyzwanie o zjedzenie gigantycznego burgera, mającego prawie 20 tysięcy kalorii.

Były gwiazdor UFC i Bellatora pochodzi z Las Vegas, więc nie miał żadnych problemów z odwiedzeniem słynnej restauracji Heart Attack Grill, znanej z serwowania gigantycznych posiłków.

Ciekawostką jest to, że klienci, którzy ważą ponad 350 funtów mogą w tej knajpie jeść za darmo. Jednak swoją wagę trzeba udokumentować ważąc się na urządzeniu, które postawione jest przy wejściu do Heart Attack Grill.

Mir podjął zakład, w którym miał zjeść burgera składającego się z 8 kawałków mięsa, 16 plasterków sera, 40 kawałków boczki, 2 pomidorów, 1cebuli i bułki.

Jak Mir poradził sobie z tym zadaniem?

Frank Mir obecnie jest zawodnikiem wagi ciężkiej organizacji Belaltor MMA. W swoim ostatnim występie pokonał on na punkty Roya Nelsona. W klatce Bellatora notuje rekord 1-2. Porażki ponosił z Fedorem Emelianenko i Javym Ayalą. Nie wiadomo jednak czy 40-latek będzie chciał dalej rywalizować w MMA.