MMA PLNajnowszeBoksFrancis Ngannou pewny tego, że znokautuje Joshuę: Łatwiej go ustrzelić niż Fury’ego

Francis Ngannou pewny tego, że znokautuje Joshuę: Łatwiej go ustrzelić niż Fury’ego

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou jest pewny tego, że w swojej najbliższej walce w boksie znokautuje Anthony’ego Joshuę.

Francis Ngannou pewny tego, że znokautuje Joshuę

“Predator” swoją drugą walkę w boksie stoczy już 8 marca w Arabii Saudyjskiej. Po porażce decyzją sędziów z Tysonem Furym, teraz Ngannou zmierzy się z innym byłym mistrzem wagi ciężkiej w boksie – Anthonym Joshuą.

Kameruńczyk twierdzi, że znokautuje swojego najbliższego rywala.

Francis Ngannou pewny tego, że znokautuje Joshuę: Łatwiej go ustrzelić niż Fury’ego

Kameruńczyk skupia się teraz na walkach w boksie, z których kasuje zdecydowanie większe pieniądze w porównaniu z tymi, które otrzymywał w organizacji UFC, będąc ich mistrzem wagi ciężkiej.

Teraz w programie The MMA Hour, gdzie gościł, Ngannou przekonuje, że jest w stanie szybciej posłać na deski Joshuę, niż Fury’ego, którego powalił w trzeciej rundzie:

“Myślę, że najprawdopodobniej znokautuję Anthony’ego Joshuę. Łatwiej go ustrzelić niż Fury’ego. Nie chodzi o to, że nie jest silnym wojownikiem. To bardzo twardy zawodnik, ale łatwiej go powalić na deski niż Fury’ego i jednocześnie trudniej mu podnieść się w takich sytuacjach.”

Jednocześnie Kameruńczyk docenia umiejętności Joshuy, który w grudniu pewnie pokonał Otto Wallina:

“W tamtej walce wyglądał niesamowicie. Gratuluję mi tego. Wykonał swoją pracę tak, jak powinien ją wykonać. Miał szybkość, wyglądał niebezpiecznie. Ale z drugiej strony nie miał większego wyzwania.”

A Wy jak typujecie walkę Joshua vs Ngannou? Który pięściarz według Was wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis