MMA PLNajnowszeDana WhiteFrancis N’Gannou oficjalnie poza UFC! Dana White komentuje!

Francis N’Gannou oficjalnie poza UFC! Dana White komentuje!

Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC skomentował wszystkie zawirowania. Prezydent największej organizacji na świecie poinformował, że Francis N’Gannou oficjalnie odchodzi z amerykańskiego giganta.

White

Przypomnijmy, że N’Gannou wielokrotnie wspominał o kasowej walce w boksie. W tej sytuacji wydaje się, to już coraz bardziej prawdopodobne. 

”Predator” tytuł wagi ciężkiej zdobył na gali UFC 260, gdy na początku drugiej rundy znokautował Stipe Miocicia. Kameruńczyk w poprzednim roku obronił tytuł. N’Gannou po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Ciryla Gane.

Dana White komentuje!

Prezydent UFC na konferencji skomentował obecną sytuację. Dana White oficjalnie poinformował o tym, że Francis N’Gannou odchodzi z największej organizacji na świecie.

Zaproponowaliśmy Francisowi kontrakt, który czynił z niego najlepiej opłacanego ciężkiego w historii tej firmy. Zarobiłby więcej niż Lesnar, więcej niż ktokolwiek inny. Odrzucił propozycję. Doszliśmy do punktu, w którym jeśli nie chcesz tu być, nie musisz tu być. Myślę, że Francis jest w takim momencie, gdy nie chce podejmować dużego ryzyka. Uważa, że jest w dobrym położeniu i może walczyć ze słabszymi rywalami, zarabiając więcej. Pozwolimy mu więc na to. Zwalniamy go z kontraktu. Może iść, gdzie zechce i robić, co zechce. Tyle.

Zobacz także:

To będzie najlepsza forma w dotychczasowej karierze Najmana? Zapowiedzi są konkretne! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował kolejne nagranie z treningu. Tym razem były, to tarcze z byłym trenerem ”Murana” – Jacek Rumniak. ”El Testosteron” zamierza zbudować naprawdę potężną formę przed ważnym starciem z Jackiem Murańskim. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach.

UFC zaliczyło wtopę? Walka Jones-Gane o pas wagi ciężkiej na gali UFC 285?!

Wszystko na to wskazuje, że największa organizacja na świecie zaliczyła wtopę, bowiem przedwcześnie pojawiły się zapowiedzi hitowej walki w wadze ciężkiej. Jeśli informacja się potwierdzi… to oczywistym będzie, że UFC pożegna się z mistrzem królewskiej kategorii – Francisem N’Gannou.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis