MMA PLBoksFrancis N’Gannou dalej myśli o walkach z najlepszymi w boksie! Na liście pojawił się Joshua oraz Fury!

Francis N’Gannou dalej myśli o walkach z najlepszymi w boksie! Na liście pojawił się Joshua oraz Fury!

Francis N’Gannou (16-3) nie zamierza rezygnować z marzeń! Świeżo upieczony mistrz wagi ciężkiej UFC ma nadzieje, że już niedługo spróbuje swoich sił w boksie. 34-latek celuje wysoko, bo na swojej liście ma aktualnych mistrzów.

Kameruńczyk upragniony pas zdobył dwudziestego siódmego marca na UFC 260. Był to wyczekiwany rewanż z Stipe Miociciem. ”Predator” nie pozostawił wątpliwości i w drugiej rundzie znokautował zawodnika pochodzącego z Chorwacji.

N’Gannou o walkach w boksie: Muszę to zrobić!

Francis N’Gannou (16-3) zapowiada, że w niedalekiej przyszłości spróbuje swoich sił w boksie. Kameruńczyk celuje wysoko, bo na swojej liście ma walki z aktualnymi mistrzami – Anthonym Joshuą oraz Tysonem Furym.

To moja przyszłość. Będę boksował. Muszę to zrobić. Moim największym marzeniem zawsze była szermierka na pięści. Zboczyłem w stronę MMA i kocham ten sport, ale muszę spełnić moje bokserskie marzenie (…) Wielkie walki w boksie z Tysonem Furym i Anthonym Joshuą? Tak jest. Mam 34 lata, w ciągu kolejnych trzech może się zdarzyć masę rzeczy. W wieku czterdziestu lat będę już prawdopodobnie na sportowej emeryturze. Po czterdziestce mogę zająć się biznesem, a do czterdziestki chcę kontynuować moją podróż jako wojownika. Teraz UFC musi doprowadzić do wielkiej gali w Afryce, gdzie wystąpię wraz z Israelem Adesanyą i Kamaru Usmanem. Afryka może być ziemią rajem wojowników, dominującym kontynentem w sportach walki.

Przypomnijmy, że Stipe Miocić miał podobne cele/marzenia, które znacząco się oddaliły po ostatnim srogim nokaucie.

W boksie ważniejsza jest technika. Przede mną trudna walka, jednak chętnie spróbowałbym się potem w boksie z Joshuą albo Furym

Zobacz także:

Tomasz Narkun ma przesłanie do De Friesa! Będzie And new?

Tomasz Narkun (18-3) już dwudziestego czwartego kwietnia stanie przed drugą szansą zdobycia pasa KSW w wadze ciężkiej. Czy ”Żyrafa” zostanie podwójnym mistrzem w największej organizacji w naszym kraju? Podopieczny Piotra Bagińskiego ma przesłanie do Phila De Friesa (19-6).

Rafał Moks na wolności, będzie powrót do klatki? ”Zadeklarował, że chce wrócić i walczyć”

Mamy świetną wiadomość dla fanów Rafała Moksa (11-8), który swoje umiejętności prezentował na galach KSW. ”Kulturysta” jest na wolności i co ważne trenuje w BT Gym.