MMA PLNajnowszeFAME MMAFilipek komentuje awanturę Ferrariego! Walka na FAME MMA 11 zagrożona?

Filipek komentuje awanturę Ferrariego! Walka na FAME MMA 11 zagrożona?

Nie tak miała wyglądać wizyta Amadeusza „Ferrariego” Roślika na ważeniu przed galą High League. Zawodnik trenujący na co dzień w Aligatores Fight Club uczestniczył w bójce z trenerem Bonusa BGC – Eryk Bręczewskim.

Ferrari Filipek

Cała sytuacja wydarzyła się po ceremonii oficjalnego ważenia sobotniej gali High League. Amadeusz „Ferrari” Roślik wdał się w słowną wymianę zdań z trenerem Bonusa BGC – Erykiem Bręczewskim, co później przerodziło się w bójkę na pięści! Obaj panowie odnieśli obrażenia po tej potyczce, jednak najważniejszą informacją może być wykluczenie Roślika z gali FAME MMA 11 z powodu kontuzji.

„Dawaj na same nogi”

Całą sytuację skomentował za pośrednictwem swojego Facebooka przyszły rywal „Ferrariego” – Filipek.


Ferrari dawaj na same nogi


Zdanie może sugerować, że Filipek chciałby się zmierzyć z Amadeuszem w walce na same kopnięcia. Czy taka formuła walki znalazłaby aprobatę wśród kibiców?

Zobacz także:

Bonus BGC komentuje nokaut Ferrariego na jego trenerze: Oni mieli spinę już wcześniej! [WIDEO]

Awantura, która odbyła się na oficjalnym ważeniu przed galą High League – przyniosła za sobą lawinę komentarzy. W rolach głównych scysji pojawili się Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz trener Bonusa BGC – Eryk Bręczewski. „Oni mieli spinę już wcześniej” – wypowiedział się o konflikcie sam Bonus. 

Lil Masti skomentowała prezent i awanturę z Brodnicką na ważeniu High League! [WIDEO]

Tu jest gorąco od samego początku. Ewa Brodnicka ponownie zaskoczyła swoją kreacją na ceremonii ważenia, a ponadto postanowił wręczyć przeciwniczce czarny… wibrator!

Ferrari przesadził! Nokautuje na scenie High League! [WIDEO]

Amadeusz Roślik nie stroni od afer! Tak też było w przypadku ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą High League 1. „Ferrari” tym razem poszedł na wymianę ciosów z trenerem Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Doszło do ciężkiego nokautu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis