MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari ostro o Adamku: Żeby nie wyszedł i nie skończył jak Polak! Byłby duży wstyd!

Ferrari ostro o Adamku: Żeby nie wyszedł i nie skończył jak Polak! Byłby duży wstyd!

To jest dość mocna i kontrowersyjna wypowiedź. Amadeusz Roślik podczas zapowiedzi walki z Kamilem Łaszczykiem ponownie wypowiedział się o legendarnym Tomaszu Adamku. Po sportowi fani nie będą zadowoleni…

Ferrari

Roślik najbliższy pojedynek stoczy w piątek. Amadeusz po raz pierwszy wystąpi w main evencie. Będzie to gala FAME MMA 17 w Krakowie, a jego przeciwnikiem jest niepokonany pięściarz Kamil Łaszczyk. ”Szczurek” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

”Ferrari” będzie chciał w tym starciu podtrzymać ostatnią dobrą passę. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w ostatnich walkach efektownie odprawiał przed czasem Pawła Bombę i Mariusza ”Hejtera” Słońskiego.

Ferrari ponownie o Adamku!

W sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzącego pojedynku Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. ”Ferrari” postanowił ponownie wypowiedzieć się o cenionym Tomaszu Adamku.

Bardzo go cenię, szanuję, oglądałem jego walki. Bardzo szybko mnie osądził, bo powiedział, że nawet na ulicy bym nie wygrał, a tu pokazali mu, jak nokautuję ludzi w klatce. Żeby się nie skończyło tak, że, jak Tomek wyjdzie ze mną do oktagonu, że skończy tak samo jak Polański. Byłby to duży wstyd, dlatego warto ważyć słowa.

Cała zapowiedź poniżej:

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis