MMA PLNajnowszeFENFEN dodało trzy walki do rozpiski gali FEN 55 w Ostródzie

FEN dodało trzy walki do rozpiski gali FEN 55 w Ostródzie

Nowy Prezes FEN – Jakub Borowicz poinformował w swoich mediach społecznościowych o tym, iż organizacja Fight Exclusive Night dodała trzy walki do rozpiski gali FEN 55, która odbędzie się w Ostródzie.

FEN 55 w Ostródzie
Foto: amadeusznolove – Instagram

Przypominamy, że walką wieczoru tego wydarzenia będzie fenomenalnie zapowiadające się starcie w wadze lekkiej między Damianem Rzepeckim a Patrykiem Duńskim. Pojedynek ten może wyłonić kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski dywizji do 70 kilogramów.

Teraz do rozpiski trafiły natomiast kolejne trzy zestawienia.

FEN dodało trzy walki do rozpiski gali FEN 55 w Ostródzie

Jakub Borowicz w serwisie X podał informację o trzech kolejnych walkach, które znalazły się w rozpisce gali FEN 55 w Ostródzie:

“Bohater lokalnej publiczności, Piotr Siwkowski, kontra w przeszłości nokautujący Marcina Filipczaka w boksie na małe rękawice Tobiasz Lewandowski. Do tego konfrontacja Piotra Kamińskiego z piekielnie zdolnym i niepokonanym Grzegorzem Stabachem (najszybsze poddanie w historii FEN) oraz dwóch lokalnych młodziaków na zasadach semi-pro. W następnym tygodniu trzecie i czwarte zestawienia od góry. Będziecie zadowoleni.”

A Wy czekacie na galę FEN 55? Będziecie oglądać to wydarzenie w telewizji czy bezpośrednio na miejscu w Ostródzie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis