MMA PLNajnowszeFAME MMAFani wybrali walkę wieczoru gali FAME 20! Wyróżnieni zawodnicy otrzymają ogromną kasę!

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 20! Wyróżnieni zawodnicy otrzymają ogromną kasę!

No to stało się! Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME MMA 20, za którą wyróżnieni zawodnicy otrzymają ogromną sumę pieniędzy! Sponsorem nagrody za walkę wieczoru wybraną przez fanów jest internetowy bukmacher Betclic, będący także partnerem serwisu MMA.PL.

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 20

Przypominamy, że gala FAME MMA 20 odbyła się w zeszłą sobotę 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Głównym wydarzeniem jubileuszu największej polskiej organizacji freakowej był ośmioosobowy turniej z nagrodą w wysokości dwóch milionów złotych dla finalistów.

Wygranym całego turnieju okazał się Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, który po drodze po zwycięstwo pokonywał Arkadiusza Tańculę, Amadeusza Ferrariego Roślika oraz Josefa Bratana.

Drugą najważniejszą walką gali FAME MMA 20 było rewanżowe starcie między Don Kasjo a Boxdelem, które ponownie wygrał Kasjusz Życiński.

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 20!

Fani freakowej organizacji mogli przyczynić się do dodatkowego nagrodzenia najlepszych zawodnikó biorących udział w gali FAME MMA 20.

W głosowaniu na Walkę Wieczoru całej imprezy kibice oddawali swoje głosy na konkretne zestawienie, które ich staniem przyniosło największe emocje.

A walką wyróżnioną przez fanów okazało się starcie Tomasza Olejnika z Wronkiem, które przed czasem zwyciężył ten drugi.

Nagrodą za wskazanie przez fanów Walki Wieczoru jest 60 tysięcy złotych dla jej uczestników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis