MMA PLNajnowszeUFCFan chciał, by niepokonany zawodnik UFC uderzył go w wątrobę. Po ciosie nie mógł się podnieść [WIDEO]

Fan chciał, by niepokonany zawodnik UFC uderzył go w wątrobę. Po ciosie nie mógł się podnieść [WIDEO]

Ilia Topuria to niepokonany zawodnik mieszanych sztuk walki, który wojuje aktualnie organizację UFC. Podczas spotkania z nim, jeden fan chciał, by Topuria uderzył go w wątrobę. To, co wydarzyło się chwilę później na pewno spowodowało u niego szok.

Fan chciał, by niepokonany zawodnik UFC uderzył go

Ilia Topuria ma rekord zawodowych walk w postaci 13 zwycięstw. W walce w klatce jeszcze nie przegrał. Teraz szykuje się do starcia z Joshem Emmettem, która może być wstępem do najważniejszych walk w jego sportowej karierze.

Fan chciał, by niepokonany zawodnik UFC uderzył go w wątrobę. Po ciosie nie mógł się podnieść

Niedawno Topuria uczestniczył w spotkaniu z fanami. Podczas rozmowy z jednym z uczestników, fan poprosił, by Topuria uderzył go w wątrobę.

26-latek przystał na propozycję, założył rękawice i uderzył kibica w okolice wątroby. Ten przez chwilę zamarł, a jak kucnął, to nie mógł się podnieść.

Sprawdźcie jak to wyglądało:

Najbliższa walka Ilii Topuri w UFC odbędzie się już 24 czerwca. Rywalem będzie wspomniany wcześniej Josh Emmett. Dla Gruzina będzie to już szósta walka w oktagonie UFC.

Zobacz także:

Jakub Wikłacz z nowym rywalem na XTB KSW Colosseum 2! Będą grzmoty!

Mistrz KSW w wadze koguciej, Jakub Wikłacz (14-3-1, 9 Sub), stanie do pierwszej obrony pasa podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Rywalem Polaka będzie autor niesmowitego nokautu z gali XTB KSW 81, Werllesonem Martinsem (18-5, 6 KO, 8 Sub). Jojua musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji więzadeł w kolanie. Do konfrontacji na szczycie kategorii koguciej dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.

UFC on ESPN+ 81 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas kolejna gala w UFC Apex w Las Vegas. Organizatorzy spotkali się z pewnymi problemami związanymi z walką wieczoru. W co-main evencie gali wystąpi natomiast Polak.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis