MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME ogłasza walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń! Jednak nie ma to być “zwykłe” starcie!

FAME ogłasza walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń! Jednak nie ma to być “zwykłe” starcie!

Tak jest! Dzieje! Organizacja FAME MMA ogłasza właśnie walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń! Starcie to odbędzie się na jubileuszowej gali FAME 20! Pierwsze starcie tej dwójki – najpierw na słowa – już dzisiaj wieczorem!

FAME ogłasza walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń

O godzinie 20:00 w sieci rozpocznie się transmisja z programu Face2Face. Gośćmi tego programu będą: Tuszol i Jakub Kosecki, a także właśnie wspomniani Natan Marcoń i Piotr Szeliga.

Ta dwójka wejdzie w miejsce Alana Kwiecińskiego i Michała Pasternaka, którzy wypadli z dzisiejszego programu.

FAME ogłasza walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń!

Tym samym dowiadujemy się o kolejnej walce w rozpisce gali FAME 20. Starcie Szeliga vs Marcoń ma jednak nie być “zwykłą” walką. Więcej dowiecie się już dzisiaj!

Poniżej ogłoszenie w tej sprawie napisane przez FAME MMA:

“Niestety, Alan i Wampir nie pojawią się na dzisiejszym FACE2FACE. Zapewnimy Wam jednak godne zastępstwo. Dziś w studio, oprócz Kosy i Tuszola, przywitamy także dwójkę zawodników, którzy zdecydowanie nie pałają do siebie sympatią. Szeli wejdzie do #gry z nowym wcieleniem Natana – z samym SZATANEM Nie będzie to jednak zwykła walka… ale o tym dowiecie się już wieczorem. Przewidujemy globalne zadymienie, także nie możecie przegapić tego programu Punkt 20:00, YouTube oraz Twitch, widzimy się!”

Gala FAME 20 odbędzie się już 10 lutego. Podczas tej jubileuszowej imprezy kibice zobaczą Grand Prix, którego stawką będą dwa miliony złotych. Zwycięzca turnieju stoczy aż trzy walki jednego wieczoru!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis