MMA PLNajnowszeALMMAFAME MMA zasponsoruje wyjazd reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata MMA

FAME MMA zasponsoruje wyjazd reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata MMA

Współpraca Polskiego Związku MMA z organizacją FAME MMA przynosi wymierne korzyści. Teraz będą mogli z tego korzystać zawodnicy, którzy będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata MMA.

FAME MMA zasponsoruje wyjazd reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata MMA
Foto: Miasto Sochaczew

Informacja o nawiązaniu współpracy pojawiła się w październiku zeszłego roku. Z pewnością można było oczekiwać, że kooperacja Polskiego Związku MMA z FAME MMA przyniesie wiele korzyści.

Już listopadzie w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski. Zawody można było oglądać również na kanale FAME MMA.

FAME MMA zasponsoruje wyjazd kadry na mistrzostwa świata

Teraz natomiast organizacja walk typu freak fight zasponsoruje uczestnictwo w Mistrzostwach Świata MMA. Te w dniach 14-18 października 2020 roku odbędą się w Turcji. Kadra Polski ma liczyć aż 30 zawodników i zawodniczek. Nie poniosą oni żadnych kosztów. Opłatę startową, zakwaterowanie, wyżywienie, przelot, opieka trenerów i fizjoterapeutów – za wszystko to zapłaci FAME MMA.

Skład kadry wyłoni się na podstawie rankingu. Będą się do niego wliczać punkty zebrane podczas zawodów ALMMA

“W 2020 r. kadra Polski MMA złożona z 30 wyróżniających się amatorskich zawodników i zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Świata MMA, rozgrywanych w dniach 14-18 października 2020 r. w Turcji. Dzięki współpracy nawiązanej przez Polski Związek MMA z organizacją FAME MMA, reprezentanci Polski nie poniosą żadnych kosztów związanych z wyjazdem – opłata startowa, zakwaterowanie i wyżywienie, przelot oraz opieka trenerów i fizjoterapeuty zostanie ufundowana przez FAME MMA. Członkowie kadry Polski zostaną wyłonieni na podstawie rankingu, do którego wliczane będą wszystkie zawody ALMMA w pierwszej połowie roku, tj. do zawodów ALMMA Bytom 7 czerwca 2020 r. włącznie. Zwycięzcy każdej kategorii turniejów: Junior Mężczyźni, Junior Kobiety, Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni, Ograniczona Formuła Senior Kobiety oraz Full Contact, którzy nie posiadają na koncie walk zawodowych, otrzymywać będą punkty według poniższego schematu:
MISTRZOSTWA POLSKI MMA:
I miejsce – 12 pkt, II miejsce – 8 pkt, III miejsce – 6 pkt, IV miejsce – 3 pkt
PUCHAR POLSKI MMA
I miejsce – 6 pkt, II miejsce – 4 pkt, III miejsce – 3 pkt, IV miejsce – 1 pkt
Zawody regionalne:
I miejsce – 3 pkt, II miejsce – 2 pkt, III miejsce – 1 pkt”

W 2020 r. kadra Polski MMA złożona z 30 wyróżniających się amatorskich zawodników i zawodniczek weźmie udział w…

Posted by ALMMA – AMATORSKA LIGA MMA on Tuesday, February 4, 2020

W listopadzie zeszłego roku w Bahrajnie odbyły się Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA IMMAF.  Wtedy kadrę powołało Stowarzyszenie MMA Polska a średnie dofinansowanie wyniosło 75%.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis