MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 21 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

FAME MMA 21 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

FAME MMA 21 PPV. Będzie się działo! Przed nami wieczór pełen emocji! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

FAME MMA 21 PPV
Foto: FAME

FAME MMA 21 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME MMA 21: Kiedy gala?

W walce wieczoru Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Patrykiem Bandurskim, znanym jako „Bandura”. Mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych sprawdzi umiejętności popularnego YouTubera. Kto według Was wygra?

Alan Kwieciński kontra Michał „Wampir” Pasternak! Chyba jeszcze nikomu nie udało się wyprowadzić Michała Pasternaka z równowagi tak, jak zrobił to Kwieciński. W klatce będzie ogień!

FAME: Gdzie oglądać?

Jedynie starcie pań na karcie FAME 21: Pretendent – ale za to jakie! Klaudia Syguła stanie w szranki z Ewą Piątkowską, najbardziej utytułowaną polską zawodniczka w historii. Walka odbędzie się na specjalnych zasadach.

„Kaczor BRS” jest jednym z najbardziej rozchwytywanych freakowych zawodników w ostatnim czasie. Na FAME 21 czeka go kolejne wyzwanie. Kaczmar podejmie Mariusza „Hejtera” Słońskiego. Z pewnością każdy z nich zrobi wszystko, żeby wygrać.

Po pierwsze: ogromny konflikt. Po drugie: dwóch ulubieńców kibiców. Pojedynek pomiędzy Rafałem „Takefunem” Górskim i Robertem Pasutem zapowiada się wręcz kapitalnie. W tym starciu może wydarzyć się absolutnie wszystko.

Tu poleje się krew. Adrian Cios i Tomasz Oświeciński – delikatnie rzecz ujmując – nie pałają do siebie sympatią. Podczas programów padły bardzo mocne słowa, a teraz czas wyjaśnić to w klatce. Innymi słowy, koniec gadania!

Bardzo ciekawe zestawienie. Starcie Dawida z Goliatem. Piotr Szeliga w swojej kolejne walce skonfrontuj się z Grzegorzem „Gregiem” Gancewskim. To trzeba zobaczyć!

FAME MMA 21: Data, miejsce, godzina

Gala FAME MMA 21 już dzisiaj w PreZero Arena Gliwice! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00.

FAME MMA 21: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis