MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 19: Sheeya idzie po pas FAME! Zdecydowanie wygrała z Dominiką Rybak

FAME MMA 19: Sheeya idzie po pas FAME! Zdecydowanie wygrała z Dominiką Rybak

Drugą walką dostępną na otwartym kanale FAME podczas gali FAME MMA 19 w Krakowie było jedyne starcie kobiet w karcie walk dzisiejszej imprezy. Na przeciwko siebie w walce na zasadach MMA stanęły Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk i Dominika Rybak.

Sheyya

Walka ta mogła wyłonić następną pretendentkę do walki o tytuł mistrzowski dywizji kobiet FAME MMA.

FAME MMA 19 PPV

Według bukmacherów faworytką tego starcia była Sheeya, natomiast w sieci głosy na temat potencjalnej zwyciężczyni tego pojedynku były bardziej wyrównane. Rybak w końcu była niepokonana w swoich freakowych walkach, wygrywając przed walką z Kołodziejczyk trzykrotnie.

Mocno walkę zaczęła Sheeya, która od razu ruszyła po klincz i obalenie rywalki. Po kilkunastu sekundach Kołodziejczyk obaliła rywalkę, a Rybak miała spore problemy będąc na plecach. Po półtorej minucie walki Sheeya zdołała nawet dojść do dosiadu, a tam najpierw szukała poddania, a potem zasypywała Rybak ciosami z góry. Dominika Rybak nie miała pomysłu na wyjście z tej niedogodnej sytuacji. Zdołała jednak dotrwać do gongu kończącego pierwszą odsłonę.

W drugiej rundzie Sheeya ponownie szybko ruszyła na rywalkę. Dominika Rybak próbowała złapać głowę Kołodziejczyk, ale ta szybko ją wyrwała. Po chwili znowu znalazła się z góry i znowu rozbijała bezradną w parterze rywalkę. Rybak w pewnym momencie prawie uciekła rywalce z parteru, ale Sheeya przechwyciła ją, zdobyła pozycję boczną i znowu obijała głowę Dominiki Rybak.

W trzeciej rundzie Sheeya znowu szybko obaliła rywalkę. Ponownie znalazła się na górze i dominowała z tej pozycji przeciwniczkę. Pod koniec starcia byliśmy blisko plot twistu w tej walce, kiedy to Dominika Rybak prawie wyrwała rękę rywalki i poddała ją balachą. Kołodziejczyk jednak nie dała się nabrać na technikę przeciwniczki i wyrwała rękę.

Walka ostatecznie dotrwała do końcowego gongu i walkę tę ostatecznie wygrała Sheeya.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis