MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 18: Ferrari niedopuszczony do drugiej walki na gali w Atlas Arenie!

FAME MMA 18: Ferrari niedopuszczony do drugiej walki na gali w Atlas Arenie!

W pierwszym main evencie gali FAME MMA 18, która dzisiaj odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi, Amadeusz “Ferrari” Roślik po ciężkiej walce wypunktował Kacpra Błońskiego. W drugim main evencie na Ferrariego czekał Marcin Dubiel.

Ferrari niedopuszczony do drugiej walki na gali w Atlas Arenie

Ferrari po pierwszym starciu miał pół godziny na regenerację i kibice mieli obejrzeć go ponownie w klatce w pierwszym w historii FAME MMA podwójnym main evencie imprezy.

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Jednak niestety do tej walki nie dojdzie! Decyzją medyków Amadeusz “Ferrari” Roślik nie został dopuszczony do tej walki. Powodem takiej a nie innej decyzji lekarzy jest m.in. złamany oczodół zawodnika, złamany nos i pęknięty łuk brwiowy.

Sam Ferrari i jego narożnik chciał wyjść do tej walki, ale ostatecznie nie umożliwiono mu tego.

Ostatecznie sam Marcin Dubiel wchodząc do klatki FAME MMA zaprosił Ferrariego do walki na jednej z kolejnych gal FAME MMA.

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis