MMA PLBonus BGCPunchdown 4: Krycha UFC wypada z walki z Bonusem BGC! Witczak: Warszawski Dresik nie jesteś jedyną piz**ą

Punchdown 4: Krycha UFC wypada z walki z Bonusem BGC! Witczak: Warszawski Dresik nie jesteś jedyną piz**ą


Niestety, wygląda na to, że Krystian “Krycha UFC” Wilczak wypada z walki wieczoru gali Punchdown 4, która odbędzie się w najbliższą sobotę 22 maja. Krycha UFC miał tam zmierzyć się z Bonusem BGC.

Informację o wypadnięciu Wilczaka, podał w mediach społecznościowych sam Bonus BGC, ubierając tę wiadomość w charakterystyczny dla siebie styl.

Punchdown 4: Krycha UFC wypada z walki z Bonusem BGC! Witczak: Warszawski Dresik nie jesteś jedyną piz**ą

“WARSZAWSKI DRESIK NIE JESTEŚ JEDYNĄ PIZDĄ … NA CHUJ TA WIARA PODPISUJE KONTRAKTY🤬 TERAZ SIĘ WKURWIŁEM. JEBANE OBSRAŃCE”

WARSZAWSKI DRESIK NIE JESTEŚ JEDYNĄ PIZDĄ … NA CHUJ TA WIARA PODPISUJE KONTRAKTY🤬 TERAZ SIĘ WKURWIŁEM. JEBANE OBSRAŃCE

Posted by BONUS BGC on Sunday, May 16, 2021

To druga walka z rzędu na Punchdown, w której Bonusowi BGC wypada rywal. Wcześniej Piotr Witczak miał zmierzyć się z Warszawskim Dresikiem, który z powodu nałożenia kwarantanny covidowej nie zdołał stawić się na walkę na lepce z Bonusem BGC. Wówczas miejsce warszawiaka zajął Bodychrist, który z Bonusem BGC przegrał decyzją sędziów.

Nie wiadomo z kim teraz organizatorzy zestawią Bonusa BGC, który miał być bohaterem walki wieczoru nadchodzącej imprezy.

Przypominamy także, że dla Krystiana Wilczaka występ na Punchdown miał być debiutem w formule walki na liście/listwy/lepce.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo przegrywa decyzją sędziów z Normanem Parkiem! Będzie protest… właścicieli!

I przyszedł czas na walkę wieczoru gali FAME MMA 10! To starcie, na które czeka duża część środowiska mieszanych sztuk walki i boksu w Polsce. Na przeciwko siebie w walce bokserskiej stanęli Don Kasjo Król i były mistrz wagi lekkiej KSW i były zawodnik UFC Norman Parke.

Powrót Bonusa BGC do FAME MMA? Gola: Ostatnio sobie wszystko wyjaśniliśmy…

Piotr Witczak powróci do organizacji FAME MMA? Wojciech Gola w Kanale Sportowym zdradził, że ich relacje z ”Łazarskim Gladiatorem” się zdecydowanie poprawiły.

Wyższe bonusy po UFC 262. Nowy mistrz wagi lekkiej wśród nagrodzonych [WIDEO]

Za nami gala UFC 262 w Houston. Po jej zakończeniu tradycyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów pieniężnych.

Pierwsze słowa Arkadiusza Tańculi po zwycięstwie z Murańskim na FAME MMA 10!

Mamy pierwszą wypowiedź Arkadiusza Tańculi po walce. ”Aroy” był zaskoczony, że nie udało się zakończyć pojedynku przed czasem. Zawodnik z Wieliczki zapewnia, że po prostu się wystrzelał.