MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 20: Znamy drabinkę oraz pełne zasady turnieju o dwa miliony złotych! Możliwy finał Ferrari vs Polak!

FAME 20: Znamy drabinkę oraz pełne zasady turnieju o dwa miliony złotych! Możliwy finał Ferrari vs Polak!

No to już oficjalnie! Znamy drabinkę oraz pełne zasady turnieju o dwa miliony złotych, który będzie główną atrakcją jubileuszowej gali FAME 20, która już 10 lutego odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Znamy drabinkę oraz pełne zasady turnieju

Przypominamy, że w ośmioosobowym turnieju udział wezmą: Amadeusz Ferrari Roślik, Krystian Krycha UFC Wilczak, Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, Adrian Polak Polański, Josef Bratan, Filip Marcinek, Arkadiusz Tańcula oraz Dawid Malczyński.

Wczoraj w specjalnym programie CAGE rozlosowano pierwsze pary, które rozpoczną całą rywalizację.

FAME 20: Znamy drabinkę oraz pełne zasady turnieju o dwa miliony złotych

W mediach społecznościowych organizacji FAME MMA pojawiły się także informacje o tym, jak wygląda cała drabinka turniejowa. Co ciekawe, możliwy jest finał Ferrari vs Polak, co mogłoby być zwieńczeniem jednej z najgłośniejszych rywalizacji w historii FAME MMA. Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą już trzykrotnie i za każdym razem lepszy okazywał się Polański.

Jednak to nie on został z ich walk zapamiętany najbardziej. Wszystko przez tę akcję, przez którą Ferrari ostatecznie został zdyskwalifikowany w drugiej rywalizacji między nimi. ZOBACZ TUTAJ -> NOKAUT FERRARI VS POLAK.

Poniżej natomiast prezentujemy całą drabinkę turniejową oraz pełne zasady turnieju ze stawką dwa miliony złotych, o które rywalizacja będzie toczyć się już 10 lutego w Krakowie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis