MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Zniszczył go! Alan latającym kopnięciem znokautował Wiewióra!

FAME 17: Zniszczył go! Alan latającym kopnięciem znokautował Wiewióra!

Kolejna walka w formule K-1 na gali FAME 17 za nami! Tym razem na przeciwko siebie stanęli Alan Kwieciński i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Pierwotnie starcie to miało mieć status mistrzowski, miało odbyć się w formule MMA, a rywalem Wiewióra miał być Arkadiusz Tańcula.

Alan latającym kopnięciem znokautował Wiewióra

Tańcula jednak doznał kontuzji, a jego miejsce zajął Alan Kwieciński, który chciał zmiany formuły walki z MMA na K-1. Wszystko przez to, że miał mieć w niej nad Wiewiórem przewagę.

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

W walkę tę bardzo dobrze wszedł Alan Kwieciński. Alanik zwany Braveheartem wykorzystywał przewagę doświadczenia, trafiał Wiewióra mocnymi prawymi sierpami i po jednym z takich ciosów posłał go na deski. Po liczeniu, Wiewiór wrócił do tego starcia i wszedł nawet w brawl pod siatką z Alanem. Brawl bardzo efektownym ale i niebezpieczny. Na szczęście dla obu zawodników, żaden z nich nie trafił czysto przeciwnika.

W drugiej rundzie Alan szybko posłał Wiewióra na deski kombinacją ciosów w stójce. Wiewiórka ambitnie szybko wstał i chciał walczyć dalej ale naraził się na drugą szarżę Alana i znowu padł na deski.

Po ponownym wstaniu na nogi i wznowieniu walki Alan Kwieciński ruszył z latającym kopnięciem na ledwo kojarzącego Wiewióra i ostatecznie go znokautował. Alan wygrał przez nokaut w 2. rundzie!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis