MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Wac Toja szybko znokautował Sebastiana Fabijańskiego! Ten nie wie gdzie jest!

FAME 17: Wac Toja szybko znokautował Sebastiana Fabijańskiego! Ten nie wie gdzie jest!

Za nami co-main event trwającej właśnie gali FAME 17, która odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie. W pojedynku tym zmierzyli się ze sobą Wacław “Wac Toja” Osiecki i Sebastian “Alterboy” Fabijański. Tak, Sebastian Fabijański!

Wac Toja szybko znokautował Sebastiana Fabijańskiego

Kontrowersyjny aktor zadebiutował w klatce największej freakowej organizacji sportów walki w Europie w walce na zasadach K-1!

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Bardzo szybko, bo już po 17 sekundach Fabijański leżał na deskach. Wstał, ale potem znowu otrzymał serię ciosów w stójce od rapera i nieprzytomny padł na matę klatki, a sędzia widząc to wszystko przerwał walkę już w pierwszej rundzie!

Świetna dyspozycja Wacława Osieckiego i piękna wiktoria!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis