MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Sheeya efektownie nokautuje ciosami Wiktorię Jaroniewską

FAME 17: Sheeya efektownie nokautuje ciosami Wiktorię Jaroniewską

Wystartowała gala FAME 17, która odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie. Jako pierwsze publiczności zaprezentowały się dwie influenseerki Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk i Wiktoria “Wiki” Jaroniewska. Starcie to, mimo pierwszego zestawienia na całej gali, jak i pojedynku dostępnego na oficjalnym YouTube organizacji FAME MMA, miało bardzo duże znaczenie.

Sheeya efektownie nokautuje ciosami Wiktorię Jaroniewską

Zwyciężczyni mogła mieć nadzieję na otrzymanie walki o pas mistrzowski FAME dywizji kobiet. Która okazała się lepsza?

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

W walkę lepiej weszła Sheeya. Kołodziejczyk najpierw ruszyła z szarżą, a chwilę później obaliła Jaroniewską i tam próbowała ją dusić. Wiki będąc z dołu szukała ucieczki i jej się to szybko udało. Zrzuciła z siebie rywalkę i… zaszła jej za plecy. Sheeya miała kłopoty, ale udało jej się je przetrwać i po chwili sama zdobyła pozycję dominującą.

Będąc z góry zasypała Jaroniewską ciosami i zmusiła sędziego do przerwania walki już w pierwszej rundzie!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis