MMA PLNajnowszeBoxdelFAME 17: Prezes FEN się poddaje i nie wychodzi do trzeciej rundy! Boxdel wygrywa!

FAME 17: Prezes FEN się poddaje i nie wychodzi do trzeciej rundy! Boxdel wygrywa!

Za nami ostatnia walka gali FAME 17, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie. W ostatnim pojedynku zmierzyli się: Michał “Boxdel” Baron i Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak. Starcie to obyło się w słynnej rzymskiej klatce, a stawką starcia było 400 tysięcy złotych, które miał zgarnąć zwycięzca.

Boxdel wygrywa fame 17

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Miesiące wyzwisk, narastający konflikt, wzajemna niechęć, prowokacje, a na samym końcu najkrwawsza z możliwych walka w rzymskiej klatce. Kto okazał się w niej lepszy?

Ano… Boxdel!

Na początku walki obaj z pełnym impetem ruszyli na siebie. Obaj też trafili się mocnymi ciosami. Po chwili jednak oglądaliśmy klincz. Boxdel próbował obalić Prezesa FEN, ale w tak małej klatce nie miał dużych możliwości. W pewnym momencie jednak chwycił Prezesa FEN w pasie i podstawił mu nogę, przewracając Pawła Jóźwiaka. W parterze Boxdel obijał Prezesa, a potem nawet zdobył dosiad. Paweł Jóźwiak miał wyraźne problemy w tej rundzie.

W drugiej odsłonie obaj wyglądali na bardzo zmęczonych, ale Boxdel miał większą wolę walki i zwycięstwa. Ruszył na Prezesa FEN, próbował go obalać, ale ten chwytał się siatki. W tej rundzie za takie zachowanie dwukrotnie otrzymał minusowy punkt. Po tych ostrzeżeniach od sędziego Paweł Jóźwiak nie mógł już pozwolić sobie na tę sztuczkę. Boxdel natomiast realizował swój plan. Ruszył na Prezesa FEN, łapał go, próbował obalić albo uderzał z klinczu. Wyraźnie przeważał nad Jóźwiakiem.

Paweł Jóźwiak przed trzecią rundą poddał walkę i nie wyszedł do tej odsłony. Boxdel ostatecznie wygrywa ostatnią walkę na gali FAME 17!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis