MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Piotr Szeliga wyciął kopnięciem Marcina Wrzoska! Ten opadając… najprawdopodobniej złamał rękę!

FAME 17: Piotr Szeliga wyciął kopnięciem Marcina Wrzoska! Ten opadając… najprawdopodobniej złamał rękę!

Kolejną walką gali FAME 17, która dzisiaj odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie było jedno z najbardziej medialnych pojedynków tej krakowskiej edycji FAME MMA – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr “Szeli” Szeliga. Walka ta rozegrała się w formule K-1 w małych rękawicach.

Piotr Szeliga wyciął kopnięciem Marcina Wrzoska

“Polski Zombie” to były mistrz wagi piórkowej Federacji KSW, który aktualnie buduje swoją legendę w świecie freaków. Piotr Szeliga natomiast to konferencyjny i klatkowy zadymiarz, który przy tej konkretnej konfrontacji zmienił się w “Ministranta” i zamiast na dymach chciał skupić się na samej walce.

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Walka ta zakończyła się bardzo pechowo dla “Polskiego Zombie”. Marcin Wrzosek przyjął potężne niskie kopnięcie od Piotra Szeligi, padł na matę, ale tak niefortunnie, że upadając najprawdopodobniej złamał sobie rękę.

Sędzia musiał przerwać ten pojedynek przed czasem. Zwycięzcą starcia został zatem Piotr Szeliga!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis