MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Gimper chciał zrobić rywalowi Czarmageddon w pierwszej rundzie, ale Jóźwik przetrwał. Walka doszła do decyzji!

FAME 17: Gimper chciał zrobić rywalowi Czarmageddon w pierwszej rundzie, ale Jóźwik przetrwał. Walka doszła do decyzji!

Za nami walka dwóch “legend internetu” jak to zapowiadano przed tym pojedynkiem. Wszystko przez to, że na gali FAM 17 w Krakowie na przeciwko siebie stanęli Cezary “Czarmagedon” Jóźwik i Tomasz “Gimper” Działowy

Gimper chciał zrobić rywalowi Czarmageddon w pierwszej rundzie

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Pierwsza runda była fenomenalna! Gimper postawił wszystko na jedną kartę i miał jeden cel – szybko znokautować Jóźwika. Działowy zadawał ciosy jakby ktoś grał nim w PS 5 i cały czas wciskał kwadrat. Po kilkudziesięciu sekundach Gimper jednak się wystrzelał, stracił dużo sił i sam nadział się na kontrę Czarmageddona, co zaskoczyło nie tylko jego. Ostatnie sekundy pierwszej rundy to uświadomienie sobie przez Jóźwika, że jego przeciwnik jest już wyraźnie zmęczony i będzie musiał to wykorzystać.

Dlatego w drugiej rundzie od razu ruszył z kombinacją ciosów na Gipera. Ten się bronił i obalił Czarmageddona i w parterze próbował go skontrolować. W tej pozycji Działowy zyskiwał przewagę i tak trwał do końca drugiej odsłony. W pewnym momencie był nawet blisko zdobycia dosiadu, ale ostatecznie Czarmageddon nie dał mu wyciągnąć jednej z nóg spod niego i wybronił się przed trudną pozycją.

W trzeciej rundzie Gimper desperacko poszedł po obalenie rywala, Jóźwik nie dał się przewrócić, a zamiast tego zaczął zadawać ciosy, czym zaskoczył Działowego. W pewnym momencie próbował nawet zdobyć plecy rywala, ale… naraził się na kontrę i ostatecznie to Gimper wylądował na górze, kiedy obaj padli na matę.

Ostatecznie walka dotrwała do końcowego gongu. Sędziowie wskazali na zwycięstwo… Gimpera!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis