MMA PLBoksEvander Holyfield wraca w czerwcu! Nie będzie to walka z ”Bestią”, a jego pogromcą!

Evander Holyfield wraca w czerwcu! Nie będzie to walka z ”Bestią”, a jego pogromcą!

Mamy duże zaskoczenie! W najbliższym czasie nie doczekamy się następnego pojedynku pomiędzy Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO), a Mike Tysonem (50-6, 44 KO). 58-latek w pokazowym pojedynku zmierzy się z ostatnim pogromcą ”Bestii”.

Holyfield barwną karierę zakończył w maju 2011 roku. Amerykanin w Kopenhadze przed czasem pokonał zawodnika publiczności Briana Nielsena. Walka zakończyła się w dziesiątej odsłonie. Sami zobaczcie:

Evander Holyfield wraca na ring na początku czerwca!

Dokładnie piątego czerwca zobaczymy powrót na ring Evander Holyfielda (44-10-2, 29 KO). Amerykanin ostatecznie zmierzy się z również powracającym Kevinem McBride (35-10-1, 29 KO).

Pięściarz z Irlandii największy sukces zdobył w walce z Mike Tysonem, który przystępując do tego starcia był już cieniem swojej najlepszej formy. ”Bestia” był w fatalnej dyspozycji. Walka zakończyła się w szóstej rundzie.

McBride karierę zakończył w 2011 roku. Była to pewna przegrana z Tomaszem Adamkiem oraz Mariuszem Wachem.

Warto wspomnieć, że w walce wieczoru Teofimo Lopez Jr (16-0, 12 KO) skrzyżuje rękawice z George Kambososem Jr (19-0, 10 KO), a w stawce trzy pasy wagi lekkiej. Wydarzenie będzie transmitowane w usłudze PPV. 

Zobacz także:

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Przesadziła?

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! Widzieliście?

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…