MMA PLNajnowszeKwiecińskiESPN udostępnia nokaut ”Alanika”! Kwieciński o Bombie: On jest goniony, nie wejdzie do WCA! [WIDEO]

ESPN udostępnia nokaut ”Alanika”! Kwieciński o Bombie: On jest goniony, nie wejdzie do WCA! [WIDEO]

To był kapitalny występ. Skończnie w wykonaniu Alan Kwieciński jest mocnym z kandydatem jeśli chodzi o najlepszy nokaut w historii freakowej organizacji. ”Alanik” udowodnił, że w swojej formule jest niebezpieczny i może zaskoczyć. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” tuż po walce w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Bombie. Kwieciński zapowiada, że ”Scarface” nie wejdzie już do klubu WCA Fight Team.

Kwieciński

Kwieciński przyjął propozycję zastępstwa w ostatniej chwili. Arkadiusz Tańcula wypadł z powodu kontuzji. Tym samym ”Alanik” zawalczył z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach.

Koniec nastąpił w drugiej odsłonie, gdy Kwieciński latającym kopnięciem ciężko znokautował rywala. Skończenie było naprawdę efektowne – zostało udostępnione na profilu ESPN MMA!

https://twitter.com/Sicario_MMA/status/1621650018909175808

Kwieciński chce walki z Bombą!

Alan Kwieciński zapewnia, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Pawłem Bombą i Amadeuszem Roślikiem. ”Alanik” w mocnych słowach wypowiedział się o zawodniku High League.

On jest goniony po prostu. Gonię go w pi*** z tego WCA, on nie wejdzie tam już, naprawdę. Pogadam z właścicielami, z Arbim, Panem Krzysztofem i mam nadzieje, że go już nie wpuszczą do WCA za to co gada.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Duże problemy organizacji PRIME? Skolim i Godlewska zabiera głos: Zapłata to jest świętość!

Będzie odpowiedź/oświadczenie organizacji PRIME SHOW MMA? Konrad ”Skolim” Skolimowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Freak fighter apeluje, bowiem chce dostać pieniędzy za swój ostatni pojedynek. Ponadto głos zabrała również kontrowersyjna Monika ”Esmeralda” Godlewska.

Głowacki zabiera głos po ostatniej przegranej: Nie wykluczam również zmiany formuły walki! Co wy na to?

Krzysztof Głowacki (32-4, 20 KO) w mediach społecznościowych zabrał głos po ostatniej przegranej w Anglii. Były mistrz świata w boksie zdradził, że nie wyklucza również zmiany formuły walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis