MMA PLNajnowszeBez kategoriiEMC 5: Damian Olszewski ciężko znokautował Erko Juna! [WIDEO]

EMC 5: Damian Olszewski ciężko znokautował Erko Juna! [WIDEO]

Niespodzianka na gali EMC 5 w Dusseldorfie. Damian Olszewski (3-3) szybko znokautował Erko Juna (3-2).

Olszewski znokautował Juna

Cała walka trwała nieco ponad pół minuty. Zawodnicy błyskawicznie zaczęli wdawać się w mocne wymiany. W pewnym momencie Olszewski “odpalił” potężny prawy sierpowy. Po tym ciosie Jun momentalnie padł na deski a sędzia bez wahania przerwał walkę.

Olszewski zaczął zawodową karierę od dwóch zwycięstw. Później przyszły jednak trzy kolejne porażki. Po raz ostatni zawodnik ten był widziany w klatce na gali Babilon MMA 14. Tam pod koniec pierwszej rundy pokonał go Kevin Szaflarski. Olszewskiemu udało się jednak wrócić na dobrą ścieżkę i to w niezwykle efektowny sposób.

Jun do tej pory występował wyłącznie w Federacji KSW. Popularny w mediach społecznościowych kulturysta, trener personalny i model fitness zaczął od trzech kolejnych zwycięstw -z Tomaszem “Strachem” Oświecińskim, Pawłem “Popkiem” Mikołajuwem oraz Akopem Szostakiem. Trzy kolejne wygrane walki przed czasem doprowadziły go do main eventu gali KSW 51. W Zagrzebiu Bośniak musiał jednak uznać wyższość samego Mariusza Pudzianowskiego.

Walka wieczoru FAME MMA 7 zakończyła się już w 1. rundzie. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Paweł “Popek” Mikołajuw.

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.